Co kryje płyta chillwagonu?

dodano: 2019-12-06 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

No i nadeszła mikołajkowa premiera albumu chillwagonu - okrytego sporą tajemnicą, wydanego nieszablonowo i z rozmachem. Mieliśmy już okazję zobaczyć fizyczne wydanie prezentowane w unboxingu, pozostaje pytanie - co kryje tracklista?

chillwagon - @ (Live - Popkiller Młode Wilki All-Stars @ Open'er Festival 2019)

Z pozoru 10 numerów już znanych - jednak jak mogliśmy dowiedzieć się jakiś czas temu, w wersjach rozwiniętych. Wszystkie single zyskały dopisek "trailer" a na płycie, lub raczej w cybernetycznym gadżecie, usłyszeć można kawałki dość mocno pozmieniane. Czasem doszły po prostu nowe zwrotki od pozostałych członków składu (gościnnych udziałów brak), czasem aranż zmienił się lekko, a czasem... całkowicie. Dotknęło to np "Jolki" lub rozwiniętego kompozycyjnie "roweru", który w trakcie wejścia Borixona przypomina nam trochę surowość "Papierosów". Zaskakuje też przebudowanie "@", w której pojawiła się w oryginale cała szóstka raperów - obecnie numer jest dłuższy i jeszcze bardziej połamany aranżacyjnie.

Jednak bez zbytniego spoilerowania - sprawdźcie sami i dajcie znać w komentarzach czy lepiej wypadają wersje singlowe czy albumowe i co uważacie o takiej koncepcji rozbudowania i dopełnienia dobrze już znanych hitów. Album jest już dostępny na streamingach.

A my poniżej przypominamy jak dwójka młodych chillwagonowców zaprezentowała się w swoich singlach na Młode Wilki 7:

ZetHa feat. Żabson - Tak musiało być (prod. SecretRank) [Popkiller Młode Wilki 7]

Qry - Bolało (prod. FBNBEATS) [Popkiller Młode Wilki 7]

Tagi: 

padre69
może kredki albo plastelinę?
Komsi
Gówno

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>