Popkiller Młode Wilki 7 - premiera albumu i odsłonięcie kulisów akcji!

Dwumiesięczny maraton materiałów publikowanych w ramach akcji Młode Wilki 7 daje nam płytę CD, która już dziś trafia do sklepów. Zapewne zaintrygowała Was tajemniczość wokół tej edycji i zamieszanie kolejnością publikacji. Nie wzięło się to znikąd.

W ubiegłych latach zbieraliśmy Popkiller Młode Wilki na 3 dni w Warszawie, gdzie realizowaliśmy wszystkie materiały. W tym roku zabraliśmy ich na tydzień do Chorwacji, gdzie wynajęliśmy wille, zainstalowaliśmy studia a wszystko momentalnie stworzyło mikroklimat, który aż tętnił hip-hopem. Na okładce ukazującej się jutro płyty widzicie Wilków właśnie przed jednym z tych traphouse'ów.

Do tej pory zobaczyliście materiały solowe, nagrane jeszcze w Polsce (poza "BALKONMIND" - ten klip kręciliśmy właśnie w trakcie wilczego tripu). Teraz pora już na materiały z wyjazdu.

To w Chorwacji kręciliśmy teledysk do numeru "Hip-Hop", tam realizowaliśmy Cyphery (z którymi ruszamy już w przyszłym tygodniu), tam przez tydzień byliśmy odcięci od świata i żyliśmy w rytm freestyle'owych cypherów do 5 rano i niekończących się rozmów o rapie przy barze wspierającego nas Bacardi. Wszystko zobaczycie we vlogach z wyjazdu, w książeczce do ukazującej się dziś płyty a także w specjalnym zinie z ciekawostkami dotyczącymi 12tki Wilków, zilustrowanym zdjęciami Wojtka Koziary - to właśnie limitowany bonus do wydania specjalnego, którego nakład dobiega końca (zamawiać można jeszcze do wyczerpania na http://mlodewilki7.pl/) i które dotarło już do preorderowiczów. Na CD czeka też jeszcze jedna niespodzianka...

Tak jak mówiliśmy - dużo materiałów za nami, ale jeszcze trochę przed nami!

Kulis
Kulisów hahah

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>