Hades o wolności artystycznej: "Mam już dosyć"

dodano: 2019-10-29 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Had Hades wraca w tym roku po ponad 2 latach przerwy z nową płytą, "COMBO". 2 tygodnie temu miał premierę pierwszy singiel z płyty, "SMOG", który dotyczył tematu globalnego ocieplenia. Wczoraj na swoim Facebooku, artysta podzielił się wpisem, w którym poruszył temat wolności i kreatywności artystycznej.

"Mam już dosyć. Dosyć dzielenia na pół, na czarne i białe, nowe i stare. Nienawidzę ograniczeń, ale widzę jak ludzie sami je sobie narzucają. Jako artysta chcę czuć się wolny i nawet jeśli wymyślę sobie, że od jutra maluję obrazy, to nie oceniaj samego faktu, lecz jakość tego co zrobię. Szanuję artystów, którzy potrafią wyjść poza swoją strefę komfortu i stworzyć oryginalne brzmienie. Zawsze inne, ale jednak we własnej stylistyce. A to jest w tym wszystkim najtrudniejsze." - pisze Hades.

Premiera płyta odbędzie się 15 listopada. Zostanie wydana nakładem Asfalt Records.

 

Tagi: 

reklama
hades
jeśli jego sztuka ma spełniać normy jakościowe, to chyba sam sobie narzuca ograniczenia, bo dążenie do spełnienia tych norm jest formą wymuszenia, że musi to być jakieś... ach raperzy nigdy nie przestaną prawić koc opołów
Gnur
Dziad Dziades

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>