Olszakumpel dołącza do chillwagonu w Hiszpanii a Qry... ciągle śpi

Pisaliśmy Wam już o muzycznych wakacjach chillwagonu, relacjonowanych na bieżąco na kanałach Arki Borixona. Codziennie dzieje się tam sporo, nie brak też aktualnych publikacji.

W piątek dostaliśmy humorystyczny klip ukazujący senność Qry'ego, wczoraj wygrzewkowy spontan pod szyldem trapvila. Do składu dołączył też zgodnie z zapowiedzią Żabson, a także... Olszakumpel, który w weekend został powitany przez resztę, a informacja o jego przylocie wsparta krótkim komunikatem "chillwagon to nie marka! OLSZA to marka!". Czyżby znaczyło to, że jako jeden z członków Chillwagon Challenge dołączy do głównego składu grupy? Czy też jedynie nawiąże bliższą współpracę? Pozostaje czekać na wyklarowanie się kolejnych informacji.

Qry & MØJI - zZz (directed by KOOZA)

Anonim
Trochę pedalskie oglądać klip w którym jakiś pasywny gej śpi, tak samo pedalskie jak pomysł na wymyślenie takiego chłamu
Twój stary pedał bez ambicji
A Ty głupku coś wymyśliłeś? Czy tylko jak matce dychę z portfela zajebac? Ten "pasywny gej" robi teraz większe siano niż ty zrobisz przez całe życie na tej swojej produkcji łyżek do butow.
incoG
Jeśli miarą sukcesu jest to kto jakie siano robi, to ekskluzywne escorty powinny prowadzić szkolenia couchingowe, pisać książki motywacyjne i być autorytetem do naśladowania, ale jednak tak nie jest, bo widzisz, kurwienia się nie usprawiedliwi zasobność portfela. Dziwny tok myślenia. Nagrywajcie sobie co tam, kurwa, chcecie, ale nie wpierdalajcie nikomu, że to rap. U proktologa na rozluźnienie zwieraczy, to można spokojnie puszczać. NIE KLIKAĆ PLAY, GROZI SRACZKĄ
cojest
gowno mnie obchodzi ze jakis pedal spi tyle plyt wychodzi z usa a tu kurwa takie cos szkoda slow na was
Kutas w twojej dupie
Jak chcesz czytać o USA to wypierdalaj do USA jebany kurwixie, jesteśmy w PL to se kurwa piszemy i czytamy o pl. A jak chcesz se o jakiś głupich czarnuchach czytać to wypierdalaj pedale.
polski rap gówno
chyba za dużo czarnych kutasów przyjąłeś do dupy w te wakacje, że tak cię boli.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>