DJ Ace szykuje EP o historii hip-hopu - hostem Hirek Wrona!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2019-08-13 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

„LSS” to koncepcyjna EP przygotowana przez DJ Ace’a. Opowiada o powstaniu i ewolucji kultury Hip-Hop, która w tym roku obchodzi swoje 46 urodziny. Na materiał składa się 5 skreczowanych/ cutowanych utworów dedykowanych DJom, raperom i graficiarzom.

Za produkcję każdego z nich odpowiada obecny od lat na rapowej scenie artysta, którego ksywka ujawniona zostanie niebawem. Całość prowadzona jest w formie audycji radiowej. Jej gospodarzem jest legendarny Polski dziennikarz muzyczny, oraz promotor kultury Hirek Wrona. Gościnnie w utworach „50/50” oraz „Nowadays” zwrotki położyło dwóch weteranów polskiej sceny, wciąż będących jednak w twórczym gazie. Na winylu znalazły się również acapelle do obydwu z nich. Informacje o gościach będą ujawniane stopniowo.

LONG STORY SHORT Preorder #1 - DJ Ace feat. Hirek Wrona

Tagi: 

Bebs
Sztooos! Ciary, jak przypomniałem sobie, jak Hirek uczył mnie tej kultury, muzyki poprzez audycje "Czarny piątek" w Trójce. Miałem naście lat, nagrywałem to na kasety i katowałem, chłonąc muzykę i opowieści Hirka Wrony. Czekam na ten projekt z niecierpliwością i jestem bardzo wdzięczny za możliwość powrotu do tamtych czasów, ważnych dla mnie, też już naście lat temu :) Pan Hirek ukształtował, ukierunkował moje muzyczne upodobania. Dzięki! :)
Pecewiak
Podpisuję się obiema rękami. Mnie też ukształtowały jego audycje. Co prawda słuchałem Czarnego Piątku tylko raz (chyba to było już pod nazwą Czarna Noc), ale pochłaniałem w formie audiowideo jego "DJ Pasmo" na Czwórce, gdzie puszczał klipy z YT i swoich nagrań. Wielki człowiek. Powinien dostać brązowy medal "Gloria Artis" za swoją działalność.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>