Hip Hop Kemp już za pięć tygodni!

dodano: 2019-07-12 13:00 przez: Hip Hop Kemp (komentarze: 6)

Lato w pełni i chociaż upały za oknem lekko zelżały, to najbardziej gorąca impreza tych wakacji wciąż przed nami! Osiemnasta edycja słynnego Hip Hop Kempu rozpocznie się za nieco ponad miesiąc, i to już zdecydowanie najwyższy czas, żeby przyjrzeć się uważniej temu, co czeka nas między 15, a 17 sierpnia w Hradec Kralové.

Zacznijmy od tego, że legenda, jaką obrósł ten czeski festiwal na przestrzeni lat jest zupełnie zasłużona. To właśnie tutaj, 50 kilometrów za polsko-czeską granicą, co roku spotykają się tysiące pozytywnych ludzi skupionych wokół wspólnej zajawki, bo Kemp, jak żaden inny festiwal w tej części Europy kładzie nacisk na promocję każdego z czterech filarów kultury hiphopowej. To tutaj, między koncertami zobaczycie turnieje bboys i bgirls, freestyle’ową Bitwę o Kemp, dziesiątki grafficiarzy malujących na przygotowanych do tego ściankach oraz hangarowe imprezy z najlepszymi DJ’ami, które trwają aż do rana. Wszystko to skąpane jest w sierpniowym słońcu, przyprawione najlepszym foodtruckowym jedzeniem i podlane wyśmienitym czeskim piwkiem. To już brzmi dobrze, ale co czeka nas na festiwalowych scenach?

Organizatorzy co roku starają się łączyć w programie najlepsze tradycje oldskulowego rapu z nowymi, świeżymi projektami. Nie inaczej będzie tym razem - obok takich legend jak Masta Ace & Marco Polo, Pharaohe Monch, Tech N9ne, Smif-N-Wessun czy The Alchemist zagra także Token, Masego, Earthgang czy YBN Nahmir. Oczywiście to tylko część tegorocznego line-upu, który zaspokoi także fanów europejskiego grania (powrót francuskiego Hocus Pocus czy Kontrafakt) oraz zawrze w sobie solidną reprezentację biało-czerwonych z Włodim, Sariusem, Słoniem, Biszem, Mielzkym i Jodą na czele. Wiemy, że to nie koniec programowych niespodzianek na ten rok, radzimy więc uważnie śledzić oficjalny polski profil Facebookowy Hip Hop Kemp - PL i przygotować się na najbardziej hiphopowy urlop życia!

W sprzedaży są jeszcze karnety zapewniające wejście na wszystkie 3 dni festiwalu, oraz poprzedzający go, środowy warm-up. Bilety oraz więcej informacji znajdziecie na oficjalnej, polskiej stronie imprezy - www.hhk.pl.

Tagi: 

fukam dym
dajcie spokój, jeżdziłem 6 lat i to były kempy z atmosferą polsko-czeską gęstą aż możesz siekierę zawiesić. od paru lat wzmożona aktywność służb i zakłócanie melanżu przez nich i jakieś chore opowieści, kemp się skończył każdy to wie.
mate jakies kureni?
ten line up to jest KPINA.
poll
line up slaby
s.
Wiadomo, że to kwestia gustu ale już nie pierd**cie ze line up jest słaby! Nigdy wszystkim nie dogodzisz ale trzeba przyznać, że fajna ekipa w tym roku wystąpi. Trzeba wziąć pod uwagę, że kemp to nie jest miejsce na czołówkę mainstreamu więc nie spodziewajcie się składu 1 do 1 jak na spleszu czy innym takim... Co do psów to fakt... nie potrzebnie się wpierdalają na taką saklę. Atmosfera natomiast wraca do normy, nie ma już "techno sceny" i tak duże ilości przygłupów na przyśpieszaczach.
Jdjdjd
Każdy ma prawo do oceny, wg niektórych jest słaby line up i wyrazili swoje zdanie. I ja też uważam, że z roku na rok jest coraz gorzej
kempofan
Slaby line up

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>