J. Cole prezentuje: Dreamville "Revenge of the Dreamers III" - premiera i odsłuch

Wczoraj pisaliśmy o specjalnym półgodzinnym filmie "Revenge" dokumentującym prace nad oczekiwanym z niecierpliwością krążkiem "Revenge of the Dreamers III". Dziś trzecia część kompilacji spod szyldu Dreamville ujrzała światło dzienne, a my mamy dla was oficjalny odsłuch całości. 

Jestem bardzo dumny z każdego zaangażowanego w ten projekt, zwłaszcza po stronie Dreamville. Cieszę się, że ci wszyscy producenci i artyści mogli tego doświadczyć. Sam nigdy nie miałem takiego doświadczenia, a jestem w tej grze od 10 lat. Wiem, że czasem łatwo jest stracić nadzieję jako artysta czy producent w obecnych czasach. Czuję, że więcej takich akcji zrobiłoby bardzo wiele dla muzyki, bez dwóch zdań. Ponieważ prawdziwą esencją, "krwią" muzyki są ci nieznani producenci, którzy harują ciężko i nikt ich nie zauważa. - mówił w dokumencie Cole o całym projekcie a my odpalamy odsłuch i polecamy wam zrobić to samo.

Krótka wiadomość od Cole'a przekazana za pośrednictwem Twittera:

Revenge album wychodzi już dziś w nocy. Wiedzcie, że ten album reprezentuje społeczność i nieznanych niedocenianych artystów, którzy walczą i krwawią codziennie, by zostać zauważonym. Usłyszycie tu kogoś, kogo nie słyszeliście nigdy wcześniej. Wyszukajcie ich i wspierajcie jeśli ich muzyka do was trafia. Zwykły "follow" może zrobić różnicę.

To samo mógłbym powiedzieć o producentach, którzy pozostają niezauważeni i robią bity dzień w dzień mając nadzieję na przebicie się dalej. Do producentów i artystów, którzy wpadli do studia, ale nie znaleźli się na albumie, jesteście na nim duchem. Dziękuję Wam za obecność, energia tych sesji była magiczna.

Dziękuję każdemu artyście Dreamville za to, że pozwoliliście mi być częścią Waszej wędrówki i w zamian inspirujecie mnie i stale napawacie mnie dumą. Jestem z Was dumny.

Pod spodem odsłuch pierwszego numeru z płyty - "Under The Sun" (J. Cole, Lute, DaBaby), a także pełna tracklista. Album dostępny jest oczywiście na wszystkich serwisach streamingowych.

ODSŁUCH całej płyty przez YouTube Dreamville - PLAYLISTA

Już w niedzielę natomiast nasz 15-minutowy videowywiad z Basem, a w następnej kolejności wywiad z Lute'em!

Dreamville - Under The Sun ft. J. Cole, Lute & DaBaby (Official Audio)

Lista producentów

Tracklista:

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>