Young Buck dissuje 50 Centa... i to podwójnie!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-06-27 11:23 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 5)

Buck wydaje się mieć dość zaczepek 50 Centa na Instagramie - po zeszłotygodniowym „Foofy Freestyle” skierowanym jego stronę, kilkanaście godzin temu w sieci pojawił się kolejny track Young Bucka atakujący Fifty’ego.

Dawni koledzy z G-Unit w ostatnich miesiącach nie pałali do siebie miłością.  Początkiem ich nieporozumień były zaczepki Instagramowe 50 Centa, który wyśmiewał się z wyborów partnerów seksualnych przez Young Bucka (spotykał się on rzekomo z kobietą transgender), a to doprowadziło do pierwszych dwóch ciosów w tej walce ze strony Young Bucka. 

Nagrany na instrumentalu „Duppy Freestyle” Drake’a numer „Foofy Freestyle” trafił do sieci w zeszłym tygodniu. Buck zdecydowanie wyraził swoje poirytowanie zaczepkami Fifty’ego na Instagramie, co nawinął w jednym z wersów „Come on, Foofy—this Instagram shit done got goofy.”

Nie zaspokoiło to jednak Young Bucka, który czekał niecały tydzień przed wypuszczeniem kolejnego utworu, tym razem zatytułowanego „The Story Of Foofy”. Podobnie, jak w diss-tracku King Pusha „The Story Of Adidon”, wykorzystany został instrumental Jaya Z z „The Story of O.J.” Tym razem Buck zaatakował m.in. strategie biznesowe 50 Centa.

Pozostaje nam czekać na odpowiedź 50 Centa, który, miejmy nadzieję, nie zignoruje całej sytuacji.

dreday
ile lat to już trwa ? jeszcze ostatnimi czasy się bujali razem jak i całe G-unit.
Żabson to kurwa
Rap a nie stękające żapsy czy inne szaftery których rondle starają się promować
Dr.dre Syn Eminema
Może sobie dissowac fiftiego ale to nadal on jest tym który dymał transa hehe I w normalnym świecie jest z niego pompa. Raz, a dwa gdyby nie 50cent to kto by o nim usłyszał poza jego rodziną i koronerem który prędzej czy później jego truchło musiałby sprzątnąć z ulicy
Fity
50 cent odpowie postami na instagramie i to na tyle. Co akcji z z transem slyszalem to i owo, ale nie zaglebialem sie za bardzo i teraz pytanie bo dobry shit od dluzszego czasu wypuszcza . Wiadomo muzyka jego zawsze na propsie. 50 nagralby cos bo jedyne co nagrywa to filmiki na instagrama
xyxyxy
dobry raper ale jebany transojeb, ciagnie kutasa i daje sie jebac w dupala. Po tym co odjebal to raczej jego kariera jest skonczona.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>