Włodi: "Czekam aż raper stanie w ringu z Linkiewicz"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-06-23 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Włodi pracuje aktualnie nad swoim nowym albumem, który poprzedził EP-ką "OSAD" (dopiero co wydanym też na eleganckim winylu) - wczoraj na swoim Instastory zarapował fragment jednego z niepublikowanych utworów, w którym nie brak bieżących obserwacji. Nieprzypadkowo też zapewne wrzucił ten film krótko przed galą Fame MMA 4, gdzie wystąpiło aż 4 raperów (Filipek i Tomb w bezpośredniej walce, a oprócz nich Jongmen i Kizo).

"Córki prowadzę za rękę / zanim to zrobi jakiś patoinfluencer / Poklask gawiedzi to ich być albo nie być / Czekam aż raper stanie w ringu z Linkiewicz / Trudno to przeżyć, żenua, przepalam lolkiem / Głęboko w ch*ju mam ten cały lol-content / Może czas mu wtyczkę wyjąć / Niektórym z branży czas powiedzieć Adios" - słyszymy od Włodiego, który od zawsze punktował kłujące go w oczy zachowania na scenie, by przywołać jedynie kultowego "Xeroboja" ze "Skandalu" czy wersy odnoszące się do występowania w discopolowych dyskotekach: "Dziś, rano podszedłem do lustra / Mówię "Włodi choćby twoja kieszeń miała być pusta/ Nigdy nie graj w klubach typu Blue Star" / Kumasz?! To jakbyś k**wę pocałował w usta"

Tutaj obejrzycie niedawne wspomnienie Vienia, który na gali Popkillery 2019 opowiedział nam o początkach swojej znajomości z Tede i Włodim, która zaczęła się w czasach "przed rapem":

Vienio na gali Popkillery 2019

Poniżej przypominamy natomiast naszą ostatnią obszerną rozmowę z Włodim:

Włodi - wywiad @ Spot-Talk #3 (08.2017, Popkiller.pl x Distance.pl)

Tagi: 

Zakatarzony Białas
Wieprz Tede vs Kurwa Linkiewicz, to byłoby dobre
Paluch
Zakatarzony Białas kontra rzeżączka to byłoby dobre
Zakatarzony Białas
A to akurat twoja matka :D
iiiii
Włodi jednostrzałowcu, pamiętam jak na scenę w Anglii wbiło dwóch napakowanych typów i zajebało mu w ryj, to ten narkoman bał się nawet spojrzeć w ich stronę po tym, na scenie wtedy był jego kolega Vienio i udał, że tego nie widzi :D Włodi więc stól pizde
odrazu
przypomniał mi sie wtedy wers o nie nadstawianiu drugiego policzka.
Dawid
Chciałbym Ciebie widzieć po tym strzale matole. Jaki ty jesteś nieogarnięty nie mam pytań, zero doświadczenia.
odrazu
Mało kto to widzi, ale Włodek to jeden z niewielu który nie bierze udziału w komercyjnych akcjach, nie mówię o tych turboprzypałowych, tylko nawet w takich akceptowalnych przez branżę. Idzie swoją drogą, tylko że może sobie na to pozwolić bo sprzedażowe wyniki ma w miarę OK. Chociaż uważam że powinien współpracować z markami, chodzi o nieprzypałowe współprace takie jak sokół np.
gs
przecież współpracuje np z Asicsem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>