Miuosh wystąpi dziś na Stadionie Śląskim

wydarzenie
dodano: 2019-06-09 14:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

To już dziś - jeden z największych koncertów w historii polskiego hip-hopu i epicki występ Miuosha wraz z Jimkiem, Smolikiem i NOSPR na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Ogromna produkcja, która jako pierwsza odhaczy solowy koncert rapera na arenie wielkości stadionowej, a do tego szereg dodatkowych atrakcji - od specjalnego merchu czy elegancko wydanego programu po darmową komunikację miejską dzięki współpracy z ZTM.

"Zaczęła się sprzedaż biletów, zawsze jest wtedy pełno roboty, trzeba odpowiadać na maile, esemesy, telefony, ustalać mnóstwo spraw z ekipą, która zajmuje się projektem. W tym zamieszaniu jeden z moich znajomych wysłał mi filmik. Nakręcił, jak na stronie, na której kupuje się bilety, jeden po drugim znikają miejsca. Czerwone kropki w sektorach, które oznaczały wolne miejsca szybko zamieniały się w szare, zajęte. Moja żona Sandra się popłakała. Powiedziała, że jednak sprzedamy ten koncert. Mieliśmy wtedy plan na około 25 tys. miejsc, ale gdy zobaczyliśmy, jak duże jest zainteresowanie, postanowiliśmy wszystko przeformatować, wykorzystać maksymalnie to miejsce, pokryć stadion dźwiękiem, jak tylko się da. Nigdy nie sprzedajemy miejsc, w których nie słychać dobrze, a tak się czasem zdarza na koncertach dużych, zagranicznych gwiazd" - opowiadał parę dni temu Miuosh w rozmowie z Wyborczą.

Koncertem tym Miuosh żegna się z projektami z NOSPR, zapowiadając równocześnie na jesień kolejny album - "POWROTY". Miuoshowi, Jimkowi, Smolikowi oraz Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia towarzyszyć będą na scenie Katarzyna Nosowska, Piotr Rogucki, Paluch, Kev Fox, Katarzyna Golomska, Natalia Grosiak, Katarzyna Kurzawska, Abradab oraz Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny.

Tagi: 

Fala
Nie zgodzę się, że jest to "koncert solowy Miuosha". Jest Jimek, jest orkiestra NOSPR. Gdyby nie Kijek i orkiestra sporą część osób nie przyszłaby na ten koncert.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>