Kaz Bałagane wrócił na wolność!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-05-24 21:41 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 11)

Na tę informację czekało zapewne sporo fanów rapera. Zatrzymany przez policję na początku marca Kaz Bałagane opuścił dzisiaj areszt i wrócił na wolność!

Zaraz po zatrzymaniu sprawa prezentowała się dość poważnie, bo oprócz trzymiesięcznego aresztu raperowi postawiono zarzuty handlu narkotykami i pierwsze prognozy sugerowały, że może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Dzisiaj jednak, Kaz Bałagane opuścił areszt, a o tym fakcie poinformowała m.in. jego partnerka na swoim Instagramie.

Miejmy nadzieję, że wcześniejsze opuszczenie aresztu przez rapera oznacza to, że wszystko zmierza do tego, by sprawa z oskarżeniem rapera rozwiązała się pomyślnie i jak najszybciej będzie się on mógł w pełni cieszyć wolnością.

Wyświetl ten post na Instagramie.

mam go

Post udostępniony przez matka boska (@matkaboska_official)

Tagi: 

reklama
Prokurator
Poszedł do aresztu na 3 miesiące, odsiedział niecałe 2 bo posypał wszystkich dookoła. Panie Kaziu dziękujemy za współpracę.
Znawca
Coś za szybko przy zarzutach takiego kalibru
Immortal Tech
Jest tylko jedno wyjście, poszedł na współprace. Nie postawiliby mu zarzutów gdyby nie mieli dowodu albo świadka pomawiającego. Dilował mąką tyle lat, a w życiu popracował dwa tygodnie i chodził w versace. Razem z tą wywłoką powinni skazac frajera na cieżkie roboty.
Stu Leyah
Ale dupka pamieciowa zaraz robiona bedzie
Kando
No ciekawe ciekawe, tak po prostu sie nie wychodzi przed wstępnymi 3 miesiącami aresztu
26 maja
22:45 7
Dml
Ciekawe czy tam tez tacy madrzy byliscie. 1. Dobry adwokat 2. Poręczenie majątkowe 3. Śledztwo zakończone 4. Brak możliwości matactwa 5. Jedyna osoba utrzymując rodzinę. 6. Zmiana aresztu na dozór etc. Jest w chuj możliwości, ale nie mądrale zawsze : "rozjebał sie" papier widzieli?
Vegs
12 letni specjaliści :)
Champs
Nastoletnie placki którzy chuja w życiu widzieli, nie spodziewaj się za dużo
kabanos
rozjebal sie jak suka. 10 lat kurwa mial dostac a wyszedl po dwoch miechach, rozpruty jak szmata, wiadomo kurwa. Taki prawilniaczek uliczniak a tu kurwa frajer do szczania, chlopaki go dojada, juz takie sluchy chodza na Pradze
KOstyra
Otworzył się przed prokuraturą tak samo jak ajtuj śminka

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>