Masego wciąż nie znosi szkoły... ale robi to z klasą - video

video
dodano: 2019-05-03 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 3)

Był rok 2015, kiedy 22-letni Masego wypuścił w świat spontaniczny, zabawny utwór "I Hate School (Wish Me Luck On My Exam)", w którym grał na pianinie i śpiewał o tym, jak bardzo nie cierpi szkoły i egzaminów. Ewidentnie pochodzący z Wirginii młody muzyk więcej pasji wkładał w muzykę niż we wkuwanie notatek na Uniwersytecie Norfolk, ale finalnie wygląda na to, że wyszło mu to na dobre. 

W zeszłym roku wszechstronnie utalentowany raper, wokalista i multi-instrumentalista ze szczególnym zamiłowaniem do gry na saksofonie wydał swój debiutancki legalny album "Lady Lady" i od tej pory podróżuje po świecie w ramach trasy promującej album, szerząc pozytywne wibracje i zarażając coraz to nowych słuchaczy magią brzmienia, które sam określa mianem "TrapHouseJazz". Niedawno na kanale artysty ukazał się spontaniczny filmik z małego "jam session", potwierdzający niezmienne nastawienie Masego do szkoły, a zarazem ukazujący jego charyzmę i wrodzony talent - sprawdzajcie w rozwinięciu!

Masego - I (Still) Hate School

Pod spodem dwa teledyski Masego - ostatni singiel "Favorite Tings" oraz numer "Old Age" promujący przepiękny album Masego "Lady Lady" z września 2018 roku, porównywany nie raz do "The Love Below" Andre 3000/OutKastu. Czekajcie też na nasz videowywiad z Masego, nakręcony przy okazji jego wizyty w Warszawie - już niedługo na naszym kanale YouTube'owym.

Masego - Favorite Tings (Amazon Original) [Official Video]

Masego ft SiR - Old Age (Official Video)

Tagi: 

Belmondoe
A Bedoes to idiota bez szkoły
szast_prast
ewidentnie z Wirginii? panie Natali-szyk w zdaniu ma znaczenie
Marcin Natali

"Ewidentnie pochodzący z Wirginii młody muzyk" = Ewidentnie + pochodzący z Wirginii młody muzyk (podmiot zdania). Sformułowania "ewidentnie z Wirginii" nie ma ;) 

Alternatywnie mogłem napisać "Pochodzący z Wirginii młody muzyk ewidentnie...", ale napisałem tak :) 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>