Zagraniczny Singiel Roku 2018 - zagłosuj (Popkillery 2019)

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Popkillery
dodano: 2019-04-10 17:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Ilość nowej muzyki, którą otrzymujemy każdego dnia jest przeogromna - o części zapominamy po tygodniu, część zostaje z nami na dłużej i towarzyszy przez wiele miesięcy. Który z singli z roku 2018 wypadł najmocniej? Głos należy do Was.

POPKILLERY 2019 - wręczamy Hip-Hopowe Nagrody!

Przy zagranicznych głosowaniach skupimy się w tym roku na Stanach Zjednoczonych i Kanadzie - wielki rozrost scen z Europy i całego Świata sprawia, że nie chcielibyśmy traktować ich "po łebkach" czy na doczepkę, w przyszłości nie wykluczamy więc podziału zagranicznych nagród na amerykańskie i europejskie, w tym roku zaczniemy jednak od USA.

Głosy oddawać możecie w poniższej ankiecie, czas macie do 24.04. do 23:59. Głosowanie jest dostępne dla każdego - zarówno użytkowników zalogowanych jak niezalogowanych, ograniczenie wynosi jedynie 1 głos na 1 adres IP. Głosowania w kolejnych kategoriach uruchamiać będziemy stopniowo co kilka godzin do czwartku.

POZOSTAŁE KATEGORIE

Wydarzenie FB

Szczegóły i zapowiedź gali

Regulamin

#dowhatmovesyou

Zagraniczny Singiel Roku 2018 (Popkillery 2019)

Dr.Ian
Jak dla mnie to $uicideboy$ I Want to Die in New Orleans.
uuu
A GDZIE NF - WHY? ZAJEBIŚCIE KLIMATYCZNY KAWAŁEK, 36 MLN WYŚWIETLEŃ TELEDYSKU, A WRZUCACIE JAKIEŚ GÓWNO WIE CO NP. GREEDO - FORTINITE CO MA LEDWO PONAD 800 TYS. WYŚWIETLEŃ I TO NA USA :D BEKA :D
Weronika
Popieram, świetny kawałek
nero

Ciekawi mnie, na jakiej zasadzie wybraliście z repertuaru Nicki akurat Barbie Dreams? Chun-Li, czy Good form są niebo lepsze, a pewnie też popularniejsze (na youtube na pewno, sprawdziłem). Bo (prawie że) remix Notoriusa?

skibba
This is America.
Masno
Gdzie Lil Uzi Vert z np new patek albo sangiune paradise
szymek
imo 7 rings od Ariany grande pod powinno się liczyć

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>