KęKę "Mr. KęKę"

dodano: 2019-03-23 20:53 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Data premiery

2019-09-13

Po ogromnym sukcesie „To Tu” (podwójna platyna, przeszło 120 koncertów w kraju i na świecie, ponad 130 milionów odtworzeń w serwisie YT), KęKę powraca, by po raz kolejny Was zaskoczyć. „Mr KęKę” to najbardziej zróżnicowany z dotychczasowych albumów rapera. Lekkie, czasem prześmiewcze numery przeplatają się z poważnymi, refleksyjnymi i nierzadko gorzkimi utworami.

Za warstwę muzyczną odpowiada czołówka polskich producentów: PLN Beatz, Sergiusz, 2K, Deemz, Moody Scrag, Worek, SoDrumatic, Young Veteran$, Dj Frodo i @PSR. Jest nowocześnie, ale też melodyjnie, czyli sprawdzona mieszanka do jakiej przyzwyczaił nas KęKę. Całości dopełniają starannie dobrani goście: Paweł Domagała, Kasia Grzesiek, Paluch, Sebastian Riedel, Grizzlee. Zapraszamy Was w muzyczną podróż, przez śmiech, gniew, beztroskę i łzy.

Preorder

Tracklista:

na razie nieznana

Tagi: 

TRL
Dawaj KiKi, jestem ciekaw jak ogarniesz nową płytę. "Safari" pokazało pazur, bit fajnie bangla. Mam nadzieję, że będzie jakiś fajny feat, a nie jak z Białasem i Sarsą... Przydałaby się jakaś ogólna koncepcja płyty, oby nie "Mr. KęKę" jako self-made man, bo to w przypadku Ciebie i Palucha już się przejadło. Mój wymarzony feat KiKiego: KęKę + Fokus/Pezet, mało realny, ale można pomarzyć. Moje top Kę: 1. To Tu 2. Trzecie Rzeczy 3. Nowe Rzeczy/Takie Rzeczy, bo parę kawałków w ogóle mi nie siada, a parę mega. Z To Tu oceniam negatywnie kawałek z Sarsą, bo ona jest mierna, a kawałek taki radiowy i z Białasem, bo typa nie lubię. Pamiętam jak cieszył bułe przy walce Filipka z Tombem, gdy Tomb slal słabe punche. Featy na nowej płycie, wymarzone to: 1) Fokus 2) Pezet 3) Quebo 4) Eripe 5) Hase 6) Paluch 7) Filipek Byle nie: 1) Białas 2) O.S.T.R. 3)PROBLEM 4) Sokół 5) ReTo 6) Te wszystkie zabsony, young multi, otsochodzi 7) i błagam, byle nie Szpaku, on jest wszędzie!
Gość
Trackliste pokazywał na insta
SzJ
Płyta jakaś taka depresyjna... Najlepszy numer - mistrzostwo świata to „nie to nie”.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>