Tymek "Martwi Idole" - teledysk promujący płytę Popkiller Młode Wilki 6

Poruszający emocjonalny numer Tymka "Martwi Idole" to jeden z mocniejszych momentów na płycie Popkiller Młode Wilki 6. Nastrojowy teledysk do osobistego singla, poświęconego przedwcześnie zmarłym artystom nieprzypadkowo publikujemy właśnie 20 lutego, w dniu urodzin Kurta Cobaina, kultowego frontmana grupy Nirvana. A po tragicznych wydarzeniach ostatnich dni utwór wybrzmiewa dla nas jeszcze mocniej i smutniej... W roli głównej wystąpiła Patrycja Widera, zdjęcia i montaż to dzieło Macieja Pieczykolana (MVPclips).
 
Płyta Popkiller Młode Wilki 6 dostępna jest w dobrych sklepach muzycznych. Na płycie znajdziecie dwa wspólne utwory "Nic za darmo" i "Piramida" a także 12 solowych, ukazujących przekrój brzmień i inspiracji charakteryzujących watahę. W elegancko wydanym zestawie do płyty dołączone są unikatowe legitymacje szkolne wszystkich tegorocznych Młodych Wilków.
 
Dostepne jest jeszcze wydanie specjalne z dodatkową pustą legitymacją: https://www.empik.com/mlode-wilki-6-wersja-z-legitymacja-popkiller%2Cp1205876669%2Cmuzyka-p
Oprócz obecnych w wydaniu standardowym legitymacji 12 tegorocznych Młodych Wilków znajdziecie w nim również pustą legitymację - po wypełnieniu będzie dawała ona w przyszłości różne ciekawe udogodnienia i dostęp do planowanych opcji/akcji, dzięki niej można było m.in. obejrzeć zza kulis plan teledysku do "Martwych Idoli".

Tymek - Martwi Idole (prod. ADZ) [Popkiller Młode Wilki 6]

incoG
Matelele, Małpa klip wrzucił, a tu jak makiem zasiał :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>