Sir Savage The 21st - internetowe szaleństwo memów

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2019-02-04 21:00 przez: Kontakt (komentarze: 1)

Wczorajsze wieści o areszcie 21 Savage'a jako nielegalnie przebywającego w Stanach od 13 lat obywatela brytyjskiego brzmiały tak abstrakcyjnie i groteskowo, że Internet zaczął błyskawicznie popuszczać wodze kreatywności w tym, co łączy 21'a z Anglią...

I tak jak sama sprawa wygląda dość poważnie, tak jej szokująco niespodziewany wymiar łączy się z naprawdę odlecianymi humorystycznymi skojarzeniami, które nie obśmiewają samych problemów rapera, a raczej są reakcją na niespodziewane wieści o jego pochodzeniu. DJ Akademiks zdradził dziś, że cały team Savage'a powiedział mu, że nie ma nic przeciwko wszystkim żartom i memom związanym z brytyjskim obywatelstwem rapera - sprzeciwiali się jedynie temu, gdy osoby znające go blisko nagle zaczynają go krytykować jako "oszusta".

W oczekiwaniu na kolejne wieści prezentujemy Wam więc wytwory internetowej fantazji - bo tym razem amerykańscy fani przeszli samych siebie... Okazuje się, że 21 Savage to w rzeczywistości Sir Savage The 21st (Lord Trappingtonu), na czole ma wytatuowany miecz Króla Artura, ICE ściągnął do niego okrzyk "we got London on the track" a wszystko poprzez snitching 6ix9ine'a - to i więcej w galerii poniżej.

Galeria

Tagi: 

De port
Deportowac mumbla w pizdu

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>