21 Savage niewinny i aresztowany przypadkiem?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2019-02-04 12:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Wieść o wczorajszym areszcie 21 Savage'a obiegła cały Internet - raper został zatrzymany przez agencję imigracyjną, która twierdzi, że jest imigrantem przebywającym w USA nielegalnie od 13 lat. W całym chaosie informacyjnym pojawiają się pierwsze konkretniejsze wieści...

Po pierwsze - 21 Savage nie był celem akcji służb, aresztowany został w akcji wymierzonej w rapera z Atlanty Young Nudy'ego, z którym akurat siedział w samochodzie. Gdy służby go wylegitymowały, przekazały go agencji ICE zajmującej się problemami imigracyjnymi.

Po drugie - znany komentator rapowy DJ Akademiks rozmawiał z teamem 21'a i zapewnia, że cała sprawa jest pomyłką. Ekipa rapera przekazała mu całą historię "z którą będzie mogło utożsamić się wiele osób" - jednak poprosili, by nie ujawniał jej póki Savage nie zostanie wyciągnięty na wolność. Na ten moment Akademiks ujawnił jedynie, że raper urodził się na Dominikanie, karaibskiej wyspie będącej terytorium zamorskim UK. Twierdzi on także, że gdy pojawi się cała historia to Atlanta zostanie pozbawiona złudzeń odnośnie tego, że publiczny wizerunek Savage'a nie jest kłamstwem. Pełne video od Akademiksa obejrzycie poniżej.

21 Savage arrested by ICE (Immigration Agency) and they claim He's a Illegal immigrant from the UK!

Warto dodać, że raper dopiero co zaprezentował w show Jimmy'ego Fallona zmienioną wersję swojego singla "A Lot" z J. Cole'em, w której rapował właśnie o problemach imigracyjnych. Video znajdziecie poniżej.

Sprawdź też:

Czy Soulja Boya można nazwać pionierem nowej szkoły?

6ix9ine idzie na współpracę z FBI i przyznaje się do zarzutów

Bun B: "Niech sytuacja z 6ix9ine'em będzie przestrogą"

Pamiętacie gdy na koncercie DMX'a bawiło się pół planety?

Future zapowiada "coś specjalnego" - wywiad i relacja z premiery "The WIZRD" w Londynie

Czy Migos powinni zrobić sobie przerwę? (felieton)

21 Savage: A Lot

Tagi: 

murzyński trap gówno
murzyn nawet dobrze nie wie skąd pochodzi
murzyński trap gówno to jebany dzban
jak Twoja mamusia dawała dupy na erazmusie to też nie wiedziała skąd ojciec dziecka pochodzi no i wyszło takie chuj wie co jak ty
murzyński trap gówno
gdybyśmy byli braćmi to by się zgadzało, bo twoja matka kurwa to zwykła dziwka ;D
Anonim
,,kurwa to zwykłą dziwka'' bardzo odkrywcze, idź w chuy przygłupie podniecać się jakimiś sb pseudo maffijami albo innym tede i se dalej myśl że to poziom światowy i najlepszy rap. A te ;D to se na ławce w gimnazjum napisz.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>