Reks i Boom Bap Army zagrają w Krakowie!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2019-02-03 17:10 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 2)

Spragnieni porządnego boom-bapowego uderzenia? Dobre wieści - już za tydzień, 10 lutego, w Krakowie ładunek takiegoż wraz z Bombing Rap Attack zapewnią nie byle jacy goście - jedna z najjaśniejszych gwiazd undergroundu Reks oraz kolektyw - nomen omen - Boom Bap Army!

Ekipa zagra w krakowskim klubie Polina ul. Dietla 97. O oprawę muzyczną zadba DJ Noriz. Wraz z Reksem zagra wspomniana Boom Bap Army w składzie Starrlight (Tilburg, Holandia), Steve Sarado (Canton, Ohio), Bakari JB/Lateb and Oblivious (Boston) i dobrze znany też czytelnikom Popkillera reprezentant Detroit Priest! Szykuje się prawdziwie kozacka impreza! Reks będzie promował na niej swój najnowszy album - "Order in Chaos", nagrany z Short Fyuzem.

Bilety do kupienia TUTAJ bądź w punktach stacjonarnych na terenie Krakowa - w klubie Poli, w Barber Lot na ul. Berka Joselewicza 9 i Batorego 1A.

Dostępne są także bilety VIP (w cenie 100 zł), upoważniające do: spotkania z Reksem, obecności przy soundchecku przed występem, wejścia na backstage i otrzymania plakatu z dedykacją!

Chcesz zagrać support przed Reksem? Zajrzyj na wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1657752304325979/

To jak, widzimy się w Krakowie? 

Poniżej przypominamy wywiad, jaki przeprowadziliśmy z Reksem przed premierą albumu "The Greatest X": 

REKS - interview - on "The Greatest X", Sean Price, AZ, Jon Connor, Stevie Wonder (Popkiller.pl)

 

Reks "25th Hour" (Prod. By DJ Premier) OFFICIAL VIDEO

krakowiak
No i to jest Hip Hop!
GanGsta2001

No dobra ale może mi ktoś wytłumaczyć o co kaman z tymi specjalnymi biletami ?? To co jak kupie za 30 zł, to Reks po koncercie nie wyjdzie do fanów tylko zabierze tyłek i pójdzie do hotelu ??

Ja pamiętam jak po Kempie grał w Kato i nie było żadnych biletów VIP upoważniających do powyższych, tylko normalnie schodził ze sceny, dawał autografy i itd.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>