Zero nadciąga z "mixtape'em powstałym z przypadku i w międzyczasie"

Zero to zdecydowanie jeden z tych Młodych Wilków 2018, którzy spotkali się z Waszym najcieplejszym odbiorem - bystry, błyskotliwy i utrudniający porównanie go do kogokolwiek na polskiej scenie. Teraz nadciąga z nowym projektem... zapowiadanym dość intrygująco.

08. Zero - Młody Hokusai (prod. Leukocytowaty) [Popkiller Młode Wilki 6]

"„Mixtape powstały z przypadku i w międzyczasie” - to sklecone na szybko zdanie chyba najlepiej opisuje projekt Nazca Lines cut-up Tape. Tym którzy są tutaj od jakiegoś czasu znana jest historia Epki, która przerodziła się w cały album na bitach niejakiego Leuko. Parę kawałków na tę płytę powstało jeszcze podczas prac nad poprzednim albumem w wyniku owocnej wymiany energii twórczej (Hashashin, Nazca, Tempo - wszystkie dostępne na YT). O ile się nie mylę, to ciekawe zrządzenie losu spowodowało, iż wpadli na siebie dwaj goście mający więcej szczęścia niż rozumu i robiący swoje w bardzo intuicyjny i naturalny sposób. To kwestia rzeczonego przypadku… Teraz kwestia międzyczasu: w marcu wypuściłem Nascar Inn, potem już tylko wilki i niedawny, nagrany bardzo spontanicznie MK Ultra. Nie znaczy to, że nie pracowałem nad nowymi rzeczami. Kolejny projekt powoli kończy się pisać, a więc prace nad Nazca Lines cut-up Tape wypadły dokładnie w „międzyczasie”. Warto również dodać, iż w tym projekcie zbiegło się kilka - dla mnie nietypowych - aspektów. Mówię w nim otwarcie o rapie, a więc nie jest on wyłącznie metodą i formą przekazywania treści, ale się jakoś z nim (chyba już z konieczności po tych kilku latach rapowania) również identyfikuję w samych tekstach. Postanowiłem również nieco poeksperymentować; głównie z flo i innymi metodami narracji, melodiami i klimatem dobieranych bitów. Umożliwiła to między innymi żywa współpraca z Leukocytowatym - gościem, w którym widzę w pewnym sensie swoje producenckie odbicie. Myślę, że obaj jesteśmy podobnie nieokrzesani muzycznie, przy czym jak tak bardzo, że nawet nie mogę być pewien, czy to faktycznie prawda." - napisał na swoim FB Zero, serwując do tego 2 single oraz preorder.

Preorder, tracklistę i okładkę znajdziecie w naszym dziale Premier Płytowych

Najpierw otrzymaliśmy "SZT":

Zero - SZT. (prod. Leukocytowaty)

A wczoraj zobrazowany klipem "Szablon"

Zero - Szablon (prod. Leukocytowaty)

Tagi: 

SPOKO
Owocna współpraca z tego wychodzi, naprawdę spoko projekt.
Anonim
Zero jeden z niewielu którego da się słuchać, z tego cyrku zwanego polskim trapem. Wychodzi małolat znikąd i zjada tede na start, chociaż to jakieś wielkie osiągnięcie nie jest.
Bwoy
Piękne loczki. Btw nie wiem jak można dać sobie ksywę używaną już przez kogoś... czekam na rapera Deszczu Strugi

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>