Hashashins w natarciu - nowe płyty od Deysa i Zero

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-06 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Od momentu powstania label Hashashins zalewa nas nową muzyką i dopływem świeżej krwi - teraz za to praktycznie równocześnie uderzą obaj "ojcowie założyciele"!

Deys i Zero zgodnie zapowiedzieli bowiem swoje nowe albumy. Pierwszy z nich podał już okładkę, datę premiery i tracklistę płyty "Oczka" (znajdziecie je oczywiście w naszym dziale Premier Płytowych) - drugi za to daty nie zdradził, ale podał trochę szczegółów co do samego materiału...

"Ponoć to psychodeliczny rap... Nie wiem. Na pewno jest tam kilka alternatywnych - świeżo przetartych - szlaków. Cut-up to nie mixtape - pamiętajcie o tym!
Oczywiście pięknie spisał się również NERON - o tym też pamiętajmy, bo w procesie twórczym istotny jest każdy poszczególny etap i każdy człowiek, który przykłada swoją rękę do całości jest na miarę złota.
Oczekuj bez oczekiwań..." - napisał Zero o projekcie "Nazcalines" nagranym wspólnie z Leukocytowatym. Poniżej okładki obu albumów (i graficzna tracklista płyty Zero) - poniżej przypominamy również jak duet Zero/Leuko zaprezentował się na tegorocznych Młodych Wilkach:

08. Zero - Młody Hokusai (prod. Leukocytowaty) [Popkiller Młode Wilki 6]

 

Galeria

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>