Hinol PW: "Boli mnie, że forma jest ważniejsza niż treść"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-14 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Solowy debiut Hinola z Polskiej Wersji namieszał w ubiegłym roku mocno, zbierając masę pozytywnych opinii z różnych stron i dominując listy sprzedaży. Jak sam twierdzi także w przyszłości nie chce zamykać się w szufladkach:

"Nie chcę być postrzegany jako twardogłowy raper. Z Jano w Polskiej Wersji i w moich produkcjach solowych robimy życiowy rap. Naszej muzyki mogą słuchać zarówno ludzie na ulicy, zawodnicy sztuk walki, jak i ludzie pracujący w biurach" - mówi Hinol w rozmowie z Bartoszem Boruciakiem.

Dodaje jednak również, że zawsze na pierwszym miejscu stawiać będzie treść i boli go, gdy dominuje nad nią forma:

"Boli mnie to. Ze sztuki robią granie do kotleta. Do muzyki zawsze podchodzę poważnie. Rap zastąpił mi ojca. Wychowywał mnie rap i ziomale. Niektóre utwory raperów bardzo mocno utkwiły mi w głowie. I choć mama dokładała wszelkich starań, abym wyrósł na porządnego człowieka, to tego akurat, by mi nie powiedziała."

Czy Małach/Rufuz i Polska Wersja zrobią wspólną płytę?

Żorski Ninja
Propsy Hinol.Wielka Piona dla Ciebie 5!
;)
NA NA NA NA NA NAA... Każdy ma! swój punkt widzenia! NA NA NA NA NA NAA Każdy ma swój świat, swój świat! Hinol PW Rap prosto z serducha! Piona!
frdtre
retert
tretret
ertert
Dolec
HNL treść ważniejsza bo dzieciaki słuchają tego co ma dużo odsłon na yt a twoja treść jest mega!!! Oni albumu nie kupią jak ja czy inni bo żyją netem i wyświetleniami ale twój przekaz jest mega!!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>