Popkiller sam w NY #9 - relacja w nowym numerze CKM-u!

Pewnie zastanawiacie się co z kolejnym odcinkiem relacji Popkiller sam w NY... Otóż w tym tygodniu mamy go dla Was w dość niecodziennej formie! A mianowicie w formie obszernego 10-stronicowego materiału w najnowszym numerze magazynu CKM!

Styczniowa odsłona czasopisma jest od kilku dniach w kioskach, a w niej rozbudowany fotoreportaż - nasza tekstowa relacja z podróży śladami korzeni hip-hopu wzbogacona serią zdjęć, także tych jeszcze niepublikowanych na łamach Popkillera. To prawdopodobnie jedyna okazja na to, by zobaczyć w CKM-ie duże zdjęcia Grandmastera Caza czy Masta Ace'a i Marco Polo :) Zapraszamy do sprawdzania a kolejny vlog video już za tydzień!

PS. Pierwsza ze stron artykułu na zachętę do przeczytania w galerii na dole newsa

Relacje z cyklu 'Popkiller sam w NY' nakręcają Outsidewear i Select Shop. Kolejne odcinki co niedzielę.

Masta Ace & Marco Polo - pierwszy wywiad przed "A Breukelen Story"! (Popkiller sam w NY #0)

Witamy w Nowym Jorku! - vlog (Popkiller sam w NY #1)

Notorious B.I.G., ODB, Big L... Zwiedzamy murale w NY! (Popkiller sam w NY #2 - vlog)

Zwiedzamy Brooklyn z Masta Ace'em i Marco Polo - nasz spacer (Popkiller sam w NY #3 - vlog)

Najstarszy fan muzyki na Świecie? 96-latek pełen pasji! (Popkiller sam w NY #4 - vlog)

Steele (Smif-N-Wessun) - szczery wywiad o dziedzictwie Seana P, hip-hopie z NYC, esencji Brooklynu (Popkiller sam w NY #5)

Dzień na Brooklynie ze Steele'em (Smif-N-Wessun) - zwiedzamy Bucktown! (Popkiller sam w NY #6)

P-Lo - wywiad i wizyta na trasie G-Eazy'ego "Endless Summer Tour" (Popkiller sam w NY #7)

5 najlepszych rzeczy/miejsc w Nowym Jorku? Typuje Steele (Smif N Wessun)! (Popkiller sam w NY #8)

Galeria

Gnur
Czytałem, propsy. A swoją drogą szkoda że po zamknięciu Vaib'a nie ma już żadnej hip-hopowej gazetki...
Beka z was
Hahahaha to się nazywa majaczenie. Nachalne promowanie pseudo rapu, a pojechali do NY i zgrywają słuchaczy Duck Downu. Gdyby ktoş chciał was zweryfikować i dowiedział się co słuchacie i promujecie to zaśmiałby się wam w twarz.
jprdl
Ale jesteś najgorszym kretynem, jak coś ci się nie podoba to znaczy że popkiller nie powinien o tym pisać xD chuj ci w dupe
przestań bredzić synciu
Jak masz problemy z interpretacja to czytaj aż zrozumiesz. Na chuj udają przed ludźmi powiązanymi z Duck Downem ich słuchaczy i to, że się z nimi utożsamiają? po to żeby im pokazali dzielnice. Nie ma to jak lawirowanie dla korzyści ,a naprawdę promować zaprzeczenie tego co reprezentują ci ludzie z którymi się spotkali. hipokryzja, a ty wypierdalaj uczyć się czytać ze zrozumieniem, a nie wypisujesz pod każdym postem komentarze- rozumiem, że szukasz znajomych.
Mateusz Natali

Tak, bo żeby jarać się Boot Campami nie można w ogóle dotykać nowoczesnych rapsów :) Mam na półce prawie całą dyskografię BCC, jedyny polski wywiad z Heltah Skeltah zrobiłem w 2009 pytając Seana m.in. o klasyczny wers z 'kiełbasą', ale rozumiem że żeby to udowodnić to powinienem codziennie przypominać o tym co wyszło kiedyś i uważać, że hip-hop skończył się w 1995? Newsy jak sama nazwa wskazuje opierają się o aktualne wydarzenia, to że teraz dominuje nowa fala jest tak samo naturalne jak zmiany pokoleniowe w 84-85 czy w 93-94. Jaram się klasyką, jaram sporą częścią nowej szkoły, a moje 2 ulubione płyty 2018 to O.C. i Post Malone - ale rozumiem, że tak nie można żeby było prawilnie.

Starang
^^^ hahaha znaleźli się internetowi rycerze prawilności, już widze ile wy macie wspolnego z Duck Down i Boot Camp. Fuckouttahere... Kawał dobrej roboty Popkiller, czytam od lat i pamietam jeszcze cykle Klasyk na weekend, Diggin in the videos, szkoda ze juz sie nie ukazuja. Nie przejmujcie sie zakutymi łbami o inteligencji ameby i robcie swoje. czekam na kolejne wywiady z legendami NYC, bigup!
PRAWDZIWY
DObre wywiady te z Nyc , i więcej tego róbcie , to jest prawdziwa kultura

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>