Alcomindz zapowiadają duże ruchy na 2019 rok!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-30 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Mimo dłuższej muzycznej ciszy zainteresowanie wokół Alcomindz nadal się utrzymuje. Ekipa, która przecierała na polskiej scenie trapowe szlaki zbiera natomiast siły i zapowiada, że w 2019 roku będzie działo się dużo - a zwrotki na płytach Bedoesa i Kaza Bałagane to dopiero początek...

Na fanpage'u Alcomindz pojawiło się następujące podsumowanio-oświadczenie:

"Przede wszystkim chcielibyśmy wam podziękować za wiarę w Alcomindz. Przecieramy oczy ze zdumienia jak ogromny support otrzymuje ALCMDZ mimo dotychczasowej nieregularności w działaniu. A jest to zarówno support od was - słuchaczy i supporterów, fanów "od zawsze" i "od niedawna", jak i kolegów z branży którym serdecznie dziękujemy za wyciągnięcie pomocnej dłoni.

Alcomindzki 2018 w skrócie:

1. Podjęliśmy decyzję o drastycznej zmianie polityki kanału na YouTube - będzie to widoczne i słyszalne w roku przyszłym. Kanał przekroczył 31 milionów wyświetleń (mimo usunięcia przez contentID YouTuba ponad 20 produkcji [niektórych legendarnych] które zebrały łącznie około 4mln views) i 61k subskrypcji (a to ostatnia prosta do 100k i srebrnego przycisku YouTube).

2. Decyzje i pierwsze poważne ruchy w tym kierunku zostały poczynione w tym roku, ale dla was będzie to widoczne w roku przyszłym - Alcomindz od strony muzycznej stanie się prawdziwym labelem, a pierwszym artystą który wyda album (album, nie mixtape) pod szyldem legalnego (!!) 'Alcomindz Music' będzie - Koldi ze swoim materiałem solowym. Takim jak trzeba.

3. Odzież. Początkowo nieśmiało podchodziliśmy do tego tematu, ale rok możemy podsumować genialną i przekraczającą nasze najśmielsze oczekiwania - zamkniętą sprzedażą koszulek sypanych 001 i bluz OFIME 002 wraz z akcesoriami. To pierwsze nasze w pełni autorskie produkcje wearowe (wcześniej w kolaboracjach z Signum i YW23), szyte pod nasze specjalne zamówienie z dbałością o jakościowe materiały i szczegóły - co jest naszym prawdziwym powodem do dumy. Zasłużone ciuchy które poszły kartonami - zdeterminowały decyzję o regularnych kolekcjach w przyszłym sezonie i otworzeniu sklepu online - wygodnego dla was i dla nas. Wyczekujcie pierwszego ciepła!!

4. Zadbaliśmy o to, aby się pojawić na portalach stremingowych ze "starą" (ale nadal aktualną!!) muzyką. Zainwestowanie w m.in. Spotify, iTunes, Tidal i Apple Music to był strzał w dziesiątkę dzięki czemu można wygodnie słuchać Alcomindzkiej muzyki nie tylko z YouTuba. W przyszłym roku - najnowsze produkcje będą pojawiały się tam bez opóźnień.

5. Udało się stworzyć letnie studio w Małkini - Atlantaltana aka Świątynia Hiphopu - z której zwrotki usłyszeliście na Narpiew u Bałagana i Delfinie u Bediego (oraz usłyszycie na innych gościnkach w przyszłym roku). Studio na obecną chwilę jest na tyle profesjonalne jak się tylko da - i zarówno nam jak i wam dostarczy jeszcze wielu zwrotek i radości. Był to cel na 2018 - zrobiliśmy to!

Rok 2018 jest dla nas naprawdę przełomowym czasem, choć pozornie - tego publicznie nie widać. Fajerwerki zostawiliśmy na 2019, bo nauczyliśmy się szanować "odpowiedni moment", będziecie z nas dumni.

Jeszcze raz dziękujemy za wiarę i wasze wsparcie, a jeśli poświęciłeś tę chwilę i przeczytałeś do końca - to wiedz o tym, że Alcomindz tworzą właśnie tacy ludzie jak Ty. Ty też jesteś Alcomindzem.

Do zobaczenia i usłyszenia w 2019!!"

Tagi: 

polski rap gówno
ciekawe czy koldian przebije koldiusz cezar albo pare bangierów o kurwa niczym bo poprzeczka postawiona jest wysoko, a większość raperów w polszy go nie pobiło np. cwel hemingej czy jakieś pede
Laik lvl 10 rozczarowanie
Koldi coraz lepszy. Czekam na kolejna plyte alcmdz. Sweeej

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>