"Skandal 2"? Włodi: "Na rynku jest miejsce na taki album"

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2018-12-26 14:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W tym roku wybiła 20 rocznica premiery "Skandalu", albumu, którego zasługi dla warszawskiej i ogólnie polskiej sceny ciężko podważyć. Jubileusz wywołuje liczne pytania, dywagacje nad powrotem Molesty i próby przeniesienia tamtego dzieła w dzisiejsze czasy...

"Czy po 20 latach od premiery klasyka płyta “Skandal 2” miałaby miejsce na współczesnym rynku?" - zapytał Włodiego Numer Raz...

20 LAT "SKANDALU" MOLESTY - wspominają Włodi, Sokół, Pono, Fu, Kosi, Ras... (Popkiller.pl)

"Oczywiście, że by miała" - odparł raper w wywiadzie dla Czwórki (video na dole artykułu): "Jednym z aspektów, którymi kieruję się przy robieniu muzyki, jest ocena sytuacji “tu i teraz”, co w tym momencie byłoby najbardziej na miejscu. W obecnym urodzaju dzisiejszego rapu rządzącego się swoimi prawami i mającego bardzo charakterystyczne brzmienia, bardzo na miejscu byłoby nagranie płyty a la “skandalowej” z producentami typu Volt, Returners czy Soulpete. Tak bym to widział. Ale czy to by się udało – nie wiem" - stwierdza Włodi.

Zaznacza jednak, że to teoretyczne rozważania, bo nie doczekamy się powrotu Molesty. "Zespół na pewno nie wróci do wspólnego nagrywania. To już zamknięty rozdział" – kończy raper.

Przypomnijmy, że na niedawnym 20-leciu Hemp Gru Włodi i Wilku pojawili się wspólnie na scenie po raz pierwszy od 11 lat, wykonali też klasyczny singiel "28.09.97":

Obejrzyj fotorelację z tego wydarzenia: 20 urodziny Hemp Gru feat. Sokół, Pezet, Włodi... - zdjęcia!

Molesta "28.09.97" - Włodi i Wilku po 11 latach razem na scenie! (Live @ Hemp Gru XX)

Włodi: "Miałem sen jak gramy koncert Molesty w starym składzie z Wilkiem" (Popkiller.pl)

A tutaj wywiad Numer Raza z Włodim:

Włodi u Numera @ CZWÓRKA_WYWIAD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>