To nie koniec roku! - 16 najgorętszych premier grudnia: 8/16 - Token

Wiele muzycznych redakcji wraz z końcem listopada rozpoczyna podsumowania mijających 12 miesięcy - a przecież to absurd, bo grudzień owocuje zawsze w prawdziwą lawinę premier, a materiały bijące się o tytuł najlepszych w danym roku często otrzymywaliśmy na ostatniej prostej... W tym roku znów jest gorąco a grudzień zapowiada się na prawdziwy wyścig zbrojeń - postanowiliśmy przyjrzeć się najciekawszych krążkom, które otrzymamy zanim wystrzelą sylwestrowe korki od szampana... Kolejność wg daty wydania.

***

Token "Between Somewhere" (szczegóły płyty)

Premiera: 7.12.

"Ten gość jest takim rzeźnikiem, że to jest koniec, to jest masakra. Technicznie rozp***dala, punchline'owo rozp***dala, śpiewa, tańczy, jeździ na rowerze - robi wszystko co chcesz, jest jednym wielkim show, nie wiem czy da się posunąć rap dalej" - taką porcję propsów słał kiedyś w naszym wywiadzie w stronę Tokena Słoń.

Młody skillowiec konsekwentnie pnie się ze swoimi nagrywkami do przodu, robi coraz więcej zamieszania a teraz po trasach z Hopsinem czy Joynerem Lucasem serwuje swój oficjalny debiut, przy którym gościnnie wspiera go Tech N9ne. Czy to już moment na wielki wystrzał?

WCZEŚNIEJ ***** DALEJ

Cofnij do początku artykułu

Pełen wykaz najnowszych i nadchodzących premier --> Premiery Płyt

Token - Flamingo (Official Music Video)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>