Za co przeprasza Sobota?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-08 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 13)

Po raz kolejny powstało zamieszanie wokół postaci Soboty, tym razem na jego kanale ukazał się filmik, pt. Sobota przeprasza najbliższych.


Okazuję się, że powstały szum wynika, nie jak zwykle z burzliwego życia rapera, lecz coraz to częstszych ataków na konta społecznościowe znanych osób. Dzięki szybkiej reakcji Michała Materli, który poinformował Sobotę o nie pasujących do niego wiadomościach wysyłanych z jego konta, udało się odzyskać profil artysty po kilku godzinach.
W kilka godzin jednak haker zdążył skasował ponad rok zdjęć na profilu Soboty, oraz w bardzo przedmiotowy sposób potraktował wiele fanek Michała oraz jego bliskich.

Jak sam raper wspomniał: "Wiem, że są to sytuacje, które na jakiś czas Was dotknęły i głęboko zastanowiły..." - wiele osób czuło się naprawdę urażonych wiadomościami, przez co nie oszczędzały słów krytyki w kierunku artysty w prywatnych komunikatach.

W oświadczeniu Sobota z przejęciem przeprasza, każdą dotkniętą tym atakiem osobę. Przestrogą dla wszystkich niech będą maile dotyczące weryfikacji konta, wysyłane z zabójczo podobnych do adresów występujących w supporcie Facebook oraz Instagram.

Tagi: 

Anonim
Sobota to powinien przede wszystkim za swoją chuyową ,,twórczość" przeprosić cały świat.
Rap1986
Święta prawda.
Anonim.
Jak Ci się nie podoba twórczość Soboty, to nie słuchaj patalachu.
annnaaannaaa
Dokladnie. Nie przepadasz za jego muzyka to nie komentuj, nie czytaj, wyjdz. Pecie.
Anonim
Dokładnie . Sobota jest super. Nie przejmuj się ,ważne że się wyjaśniło . Teraz to trzeba się pilnować bo teraz to hakerzy mogą do wszystkich się wbić na fb,Instagram , trzymajcie się będzie git
Cebulstwo
Przeprosić to powinna firma Durex twoich rodziców, że pękniętą prezerwatywe...
Wariat ynwa
Taka kurwę to dojechać za kradzież konta szmaciarz...I do tych wszystkich zjebanych hejterskich parów na huj ciśnięcie jak wam ktoś nie pasi to poprostu nie komentujecie i wszystko...pzd
karol
najebał się wódą, a pierdoli teraz, na hakerów zgania.
dangerkepper
Głupszgo komentarza nie czytałem, amebo umysłowa.
Duda
Gdyby to był atak hakerów to by nie przepraszał.
WybaczNamJako&MyWybaczamyWinowajcom
Amen#Sobota....AS#ArtyściSzczecin=PozdrawiamOpiniamiKrytykującychElokwencjeRaperów...POKER@ pzdr100%
Siwazaba
Sobota ale ty zajechany jestes.czas odpocząć hahaha
ADI
Sobuś ty lepiej przeproś za swoją tworczość w której kłamałeś jak z nut kreując się na gangsta a jak pokazał czas gdy tylko kobieta zajebała ci liścia dzwoniłeś na psy. Przypominam też że z nową starą łaską z którą obecnie jesteś to też konfitury max. Pamiętaj ulica Cie już nie rozlicza bo ma na Ciebie wyjebane jeszcze na psy zadzwonisz haha Przypomnij sobie czasy zakłamana łachudro jak zimą nie miałeś co ubrać i chłopaki Ci pomogły.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>