Szuwar "Zwrotki O Niczym (2014-2017)"

dodano: 2018-11-05 22:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Data premiery

2018-11-03

"Cześć fejsbuczki.
Wszyscy wiemy, że jestem mistrzem w niedokończonych utworach, płytach i karierze rapera.
Ale skoro nadal tu jesteście, to na swój sposób musicie to lubić. Nigdy nie byłem raperem. To zdanie spada dziś na ten FP jak fortepian u Disneya, bo niby wygląda to groźnie a jednak nikomu nie dzieje się krzywda.


Tak sądzę, nigdy nim nie byłem bo nie było wystarczająco dużo umiejętności i konsekwencji, choć skłamałbym mówiąc, że nie chciałem lub że nie było blisko. To zdanie nie ma na celu wzbudzić kontrujące głosy pochwał w moją stronę. Jestem przekonany, że trafnie oceniam sytuację i jeśli jesteście ze mną to przyjmijcie to z szacunkiem.
Przyjmijcie również kolejną kompilacje zapisków z mojego życia. To już trzeci zlepek lepszych fragmentów z ostatniego czasu.
Dlaczego tylko fragmenty? Czasem gdy chcecie coś powiedzieć, nawijacie do kogoś przez kilka minut, zdaniami złożonymi jak origami, a czasem wystarczy dwa zdania i czujecie, że powiedzieliście wszystko. Tuż po Obojętnie zrozumiałem, że nie będę zmuszał się do dalszego pisania, skoro wyczerpałem temat, tylko po to żeby kawałek pasował do wzoru „pełnego”. Myślę że zaciekawię Was przyznając, że kilka razy mi się to zdarzyło i jeśli czytają to teraz inni raperzy to założę się, że właśnie się uśmiechają bo… Mam Was! :D
Jakość dźwięku jest mizerna bo ani ja nie jestem realizatorem, ani pomieszczenia w których to powstawało nie były studiem nagrań.
Muzycznie to znowu w większości Król Maikendo Beats . Pojawiły się tu nawet Jego dwa bity bez mojego amatorskiego wokalu - bo są sztosami!. Reszta podkładów to „pożyczone” sztuki. Miejmy nadzieję, że mnie za to nie zamkną... że mi wybaczą :)
Jeśli chodzi o ciekawostki, to jest tu jedna zwrotka z kawałka przeznaczonego na wspólny numer ze Zkibwoyem oraz jedna na numer z całym Starszym Bratem. Nie wyszło, ale nie że jakaś afera. Zawsze ciepłe słowa i kibicowanko dla chłopaków . Na końcu usłyszycie bit, który uważam za najlepszy jaki w życiu otrzymałem i jednocześnie nic z nim nie zrobiłem.

Jeśli komuś sprawiło to przyjemność, to proponuję wbić na FP do Kedyf i mu podziękować. Wczoraj jakoś mnie natchnął, żeby pogrzebać na dysku. Przy okazji kto nie słyszał sprawdzi jego album, który został ukończony i wydany z dopiętymi guzikami – nie to co Szu. Polecam!
Bądźcie zdrowi i żyjcie godnie!

…i pamiętajcie! Nie było mnie na OLIS bo mi się nie chciało"

SPRAWDŹ RESZTĘ LISTOPADOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

Tracklista:

1. Wstęp (prod. Maikendo)
2. Słaby film (prod. Maikendo)
3. Obudź mnie (prod. :) )
4. Dziwny ten rap (prod. Kociu)
5. Doping rmx + Dj Gondek (prod. Maikendo)
6. Oczy rekina (bit z utowru Soulpete & Oer - 12") - przepraszam i dziękuję :)
7. Zwrotki o niczym (prod. :) )
8. Dostałem bit (prod. Maikendo)
9. Jeden dzień (prod. Maikendo)
10. ...
11. Milion powodów (prod. TMK Beatz)
12. Zakończenie (prod. Maikendo)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>