One Love Music Festival we Wrocławiu - zagrają m.in. Promoe, Dub FX, Grubson i The Herbaliser!

Spragnieni gorących, słonecznych rytmów w środku jesieni? 17 listopada we Wrocławiu znajdziecie idealną odtrutkę na szarość jesieni i zawieruchę życia - w Hali Stulecia odbędzie się bowiem piętnasta już edycja One Love Music Festival! Festiwal to święto muzyki, cztery sceny, na których usłyszeć można będzie prawdziwy melanż gatunków - reggae, hip-hop, dancehall, elektronika, dubstep, dub, ragga, soul... Najświeższe, najbardziej ambitne i ekscytujące projekty z całego świata.

W line-upie festiwalu znaleźli się m.in. fantastyczny street performer Dub FX z Australii, sympatyczny lider Looptroop Rockers Promoe, legendy jazzującego hip-hopu z Wielkiej Brytanii The Herbaliser, guru d'n'b Lincoln Barrett aka High Contrast, szaleni Ukraińcy z 5'nizza... I wielu innych! Pełny line-up znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu.

Bilety można kupić w następujący sposób:

1) przez stronę internetową Festiwalu www.onelove.pl 

2) w całej Polsce w punktach sprzedaży Ticketmaster, Eventim i eBilet (m.in. w Salonach EMPiK, Media Expert, Media Markt i Saturn). Wykaz stacjonarnych punktów sprzedaży dostępny na stronach www.ticketmaster.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl.

3) w systemie sprzedaży www.ticketos.pl

Przez stronę festiwalu można kupić  także bilety VIP i Super VIP - a także bilety łączone, upoważniające do wstępu zarówno na One Love, jaki na odbywający się dzień wcześniej Wrocław Hip Hop Festival! Nie czekajcie więc - taka okazja może się już nie powtórzyć!

Jako przedsmak - sprawdźcie, jak na poprzedniej edycji festiwalu publikę zaczarowali Alborosie & Shengen Clan!

Alborosie & Shengen Clan @ One Love Sound Fest. 2017 / Wrocław

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>