Krimeson GRZ dissuje Majora SPZ!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Komentarze, News
dodano: 2018-09-03 16:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 4)

Chociaż do premiery pierwszego legalnego krążka Majora SPZ zostało już kilka dni, raper musi zmierzyć się z ostrymi zarzutami! Reprezentant ekipy Legalnie Nielegalni Krimeson GRZ, udostępnił numer „Majka”, w którym dissuje Majora - obaj pochodzą ze Szczecina. W opisie utworu na YouTube znajduje się także oświadczenie rapera, w którym padają m.in. takie słowa: "Majka spi***l się jeszcze raz, a cała Polska z tobą ruszy". 

Krimeson zarzuca Majorowi niewłaściwe zachowanie w więzieniu: "JAKOŚ W 2002 ROKU, MAJOR SIEDZIAŁ W A. Ś. W SZCZECINIE. TAM TEŻ ZACZĄŁ GRYPSOWAĆ, ALE Z CZASEM OKAZAŁO SIĘ, ŻE JEST ZA MIĘKKI I WYDYGANY, BO PO TRANSPORCIE DO STARGARDU, NAGLE NIE GRYPSOWAŁ! A WYMYŚLIŁ HISTORYJKĘ O NIBY RZEKOMYM SKRZYWDZENIU PRZEZ CWANIAKA NA ŁAŹNI BUHAHAHAH"

W oświadczeniu możemy przeczytać także: "Robi z siebie kota, prawilniaka, ulicznika, a to zwykła szpagaciara i obsraniec! Jaki honor, zasady, ulica? Jaka ekipa? Co ta dętka wymyśla i udaje. Jego kawałki to tylko farmazony i technika. J***ć go do dupy, niech spróbuję w gejowskich filmach porno, tam im wszystko jedno jest kogo dymają. Do każdej k***y bez honoru i godności, do Majki SPZ i reszty frajerskiej elity skur***ch towarzyszy, gdzie wy się k***y pochowały po buntach i 90-tych latach. Kto się k***ą urodził ten kanarkiem nie zdechnie!"

 

Krimeson GRZ - Majka

 

Zobaczcie nasz wywiad z Majorem, w którym opowiedział, czym różni się robienie rapu od bycia raperem, a także o korzeniach szczecińskiego rapu.

Major SPZ - wywiad: "Każdy może robić rap, ale nie każdy będzie raperem" (Popkiller.pl)

Poniżej przypominamy też zarejestrowany przy okazji wywiadu live w ramach cyklu Stagekiller:

Major SPZ - Kierownica (Live 2018 - Stagekiller #2)

reklama
papilot
Ze kurwa kto dissuje kogo?
tak było
Łak ABC dissuje łaka DEF. Dzień jak codzień w polskim rapie.
Czytelnik UGZ
Czy do beefu dwoch nolnejmow dolacza tez Kapral GDK i Jonasz RJU?
smutne patusy
margines społeczny htfuu

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>