Major SPZ "Kierownica" - 2 odcinek cyklu Stagekiller!

video
dodano: 2018-04-04 18:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Major SPZ to weteran szczecińskiej sceny, swoje pierwsze rapowe kroki stawiający w połowie lat '90 w ramach formacji Specnaz. W ostatnich latach wrócił na dobre do gry, robiąc sporo zamieszania w podziemiu i wraz z Rogalem DDL czy Kazem Bałagane wnosząc mocną dawkę świeżości na uliczną scenę. Z Majorem spotkaliśmy się na afterze po koncercie w Warszawie, by nagrać dla Was wywiad... a spontanicznie zarejestrowaliśmy również video do naszego nowego cyklu Stagekiller!

Godzina 2:30, after w toku.
Pada spontaniczny pomysł 'Nagrajmy live'
Na raz, bez poprawek, dubli, pudrowania pojedynczych momentów.
Ruff Rugged N Raw

Sprawdźcie co z tego wyszło i czekajcie na pełen wywiad z członkiem Specnaz!

Stagekiller (info): Wykonania live to hip-hopowa esencja - to one najlepiej oddają umiejętności rapera, to one także pozwalają podkręcić energię numeru do maksimum. To na nich opierały się pierwsze rapowane zwrotki, dopiero potem przeniesione do studia. W klasycznych polskich rapowych programach takich jak Rap Kanciapa otrzymywaliśmy pamiętne studyjne wykonania rapowych hitów, rejestrowane specjalnie z tej okazji i pięknie dopełniające video z koncertów. Postanowiliśmy przywrócić tę formułę do życia i zaprosić raperów do tego, by specjalnie dla nas (a tak naprawdę specjalnie dla Was) wykonywali swoje najlepsze numery w formule zbliżonej do cypherowej.

Zdjęcia: Jakub Sandecki, Mateusz Natali
Montaż: Radosław Rutkowski

Tagi: 

ddelo
Przeciez on nie nagrał zadnego kawałka z Bałaganem
Filozof
Dokładnie natalio, coś ci się pojebalo od noszenie tego rondla, na szczęście nie nagrał nic z tym lakiem balaganem. Mjr spz to jest kurwy rap A nie jakiś cioty z młodych wilków.
Bajarz33
Płacą ci chociaż za promowanie takie chujni czy po prostu jarasz się wiejskim, gejowskim klimatem autotune ?
Popkiller się skurwił
Znowu piszecie o tym wypromowanym przez was wacku. Jesteście odpowiedzialni za promowanie takich spierdolin jak verba. To jest asłuchalne, kurwa Ematei obudź się bo chyba cofnąłeś się w rozwoju do poziomu gimnazjum, że promujesz takie gówno. Jebać no skilli z podbitym wokalem na autotune co nie potrafią rymować nawet ósemki. Ukradliście hiphop z chciwości dla cyfer jak to rymował OSR. Popkiller = bravo girl. Wylęgania pedalskie hybrydy diskopolo
kazek
w dupie kurwo natalko wygladasz jak leb
garnek
hehe przestancie juz z tym rondlem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>