Major SPZ i Rogal DDL zasilają szeregi Step Records!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2017-10-25 14:30 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 4)

Major SPZ - raper, którego możemy kojarzyć ze współpracy ze Stoprocent ostatecznie związał się w z wytwórnią Step Records. W rozmowie z WuDoo News powiedział: "Będę szedł do Step Records, tam mam bardziej wolną rękę."

"Wini ma bardzo dobre pomysły, fajne rzeczy, ale ja jestem bardziej raperem, który próbuje być biznesmanem, niż biznesmanem, który udaje rapera. Nie chcę się podpisywać przy czymś, czego do końca nie zrealizuję, ponieważ moje życie wygląda tak, że dziś jestem tu, jutro tam. Mam jakieś inne problemy, przez co nie skupiam się całkowicie na rapie i tworzeniu tego, tylko to jest dalej zajawkowe" - dodał raper. Step Records
jeszcze nie potwierdziło niczego oficjalnie. Major SPZ dodał, że związał się z opolską wytwórnią, ale będzie dalej współpracował z Winim.

Reprezentant szczecińskiej sceny zdradził również, że do Step Records dołącza Rogal DDL. "W końcu tam będzie leciał prawdziwy rap." - stwierdził.  Rogal jest reprezentantem składu Aaawaria, który wydał 13 października w Stepie krążek "Eeerror".

Poniżej prezentujemy rozmowę z WuDoo News i najnowszy klip Majora SPZ:

MrCN
O co chodzi z tym dodawaniem 3 literek do ksywki? ;)
Andrzej SLD
Te litery nawiązują do gangów, do których należą.
Kat
SPZ- Specnaz. Grupa do ktorej nalezal i nalezy dalej major. Pozdro
co XD
Reprezentant szczecińskiej sceny zdradził również, że do Step Records dołącza Rogal DDL. "W końcu tam będzie leciał prawdziwy rap." - stwierdził.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>