Fashawn wystąpi w Krakowie i Katowicach!

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-08-25 15:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

30 sierpnia w Krakowskim klubie Poli i dzień później 31 sierpnia w Katowickim klubie Centrum, wystąpi Fashawn, jeden z czołowych reprezentantów młodego pokolenia rapu w USA i członek wytwórni Nasa - Mass Appeal.

Bilety już dostępne! On-line Going. od 19 zł

Pierwszy większy sukces Fashawn osiągnął po wydaniu albumu "The Ecology", którego producentem wykonawczym był Nas, określający swojego protegowanego nadzieją rapu, razem mogliśmy ich usłyszeć w utworze "Something To Believe In". 

W pierwszym tygodniu od wydania, album znalazł się wśród 10 najczęściej pobieranych albumów na iTunes Hip Hop. XXL Freshman. Jego najnowsze EP pt. "Manna" również zostało świetnie przyjęte przez fanów rapu na całym świecie. Gościnnie pojawiły się na niej takie legendy jak Snoop Dogg czy Large Professor.

Fashawn współpracował z takimi wykonawcami jak NAS, Snoop Dogg, Evidence (Dilated Peoples), Aloe Blacc, Talib Kweli, Busta Rhymes, J. Cole i wielu innych.

Artysta wystąpi w Polsce na zaproszenie Bombing Rap Attack.

Koncerty w Polsce odbędą się w ramach after party tegorocznego festiwalu Hip Hop Kemp, gdzie Fashawn jest jednym z czołowych artystów.

Publiczność rozgrzeją także Kempowi goście specjalni!

Tagi: 

Gacek kato
Ale sztos - To jest Hip hop!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>