Arczista w "Wynurzeniu" - teledysk od MaxFloRec

dodano: 2018-08-09 22:22 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV trafiła 1. propozycja muzyczna Arczisty w ramach trwającego „WYNURZENIA”. Na kanał trafił klip do utworu „Bez bilbordów”. Więcej informacji o artyście, jak i samej inicjatywie znajduje się pod adresem: wynurzenie.maxflo.pl

− Od zawsze słuchałem niemal każdego rodzaju muzyki, co wyraźnie wkrada się do moich utworów. Wśród nich dominują numery braggowe, ponieważ ta forma zazwyczaj wychodzi ze mnie wyjątkowo naturalnie. Nie jest jednak tak, że boję się rapowania w innym stylu − mówi o sobie Arczista. Raper jest 2. ujawnionym uczestnikiem akcjiWYNURZENIE”, która pod koniec lipca wystartowała z ramienia wytwórni MaxFloRec.

To jednak nie pierwszy raz, kiedy Arczista zaprezentował swoją twórczość na MaxFloRecTV. Przed startem inicjatywy na kanale pojawiło się już kilka luźnych utworów rapera. Tym razem jednak po raz pierwszy singlowi artysty towarzyszy teledysk.

Arczista w całości zajął się numerem „Bez bilbordów” − od napisania tekstu, przez produkcję muzyczną aż po miks i mastering. Klip to natomiast efekt pracy ekipy Grube Filmy.

Zapewniamy, że Arczista nie powiedział jeszcze ostatniego słowa na MaxFloRecTV. W najbliższy poniedziałek (13.08) w ramach „WYNURZENIA” spodziewajcie się na kanale kolejnego popisu umiejętności tego rapera.

Szczegółowe informacje dot. akcji dostępne są na wynurzenie.maxflo.pl.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>