CunninLynguists kolejną gwiazdą Hip Hop Kemp 2018!

dodano: 2018-07-05 12:00 przez: Hip Hop Kemp (komentarze: 0)

Mimo, że za oknami już pełne lato, to ekipa festiwalu Hip Hop Kemp nie ma zamiaru robić sobie przerw i co krok zarzuca nas nowymi ogłoszeniami swojej imprezy! Wczoraj do lineupu wskoczyli kolejni Polacy (Patokalipsa / Hipocentrum, WCK i Rosalie.), a dzisiaj skład ma wzmocnić jeszcze kilka postaci zza Oceanu.

Jak udało nam się ustalić, kolejnymi ogłoszeniami czeskiego giganta będzie m.in. kultowa ekipa CunninLynguists. To trio to prawdziwy symbol rapowego południa z początku XXI wieku. Niebanalne podejście do produkcji w połączeniu z lekkim flow, które jednak niosło ze sobą naprawde głębokie przesłanie, było dla nas soundtrackiem wielu grubych rap imprez, nie możemy więc doczekać się tego, jak muzyka Kno i ekipy ponownie wybrzmi na żywo! Ekipa wraca na Kemp po 4 latach od ostatniego, pamiętnego występu.

Do kempowego składu wskoczy też najpewniej kalifornijski skład Strong Arm Steady. Pionierzy mixtape'ów na zachodnim wybrzeżu to prawdziwa legenda początku XXI wieku, jednak ich ponadczasowe skillsy jeszcze dziś robią na żywo niesamowite wrażenie.

Prawdopodobnie to nie koniec ogłoszeń na dziś, więc radzimy śledzić polski profil Festiwalu na facebooku. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się między 23 a 25 sierpnia, tradycyjnie w oddalonym o 50 kilometrów od polsko-czeskiej granicy Hradec Králové. Trzydniowe karnety, zapewniające także wstęp na poprzedzający go warm-up, dostępne są w polskiej przedsprzedaży w pakiecie z biletami campingowymi na www.hiphopkemp.pl

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>