Siles jedenastym Młodym Wilkiem Popkillera 6 (2018)!

Siles ('98) - gość z papierami na muzyczną karierę, dosłownie i w przenośni. Ucho do chwytliwych melodii czy umiejętność do mieszania melancholijnych, lirycznych utworów z energetycznymi trapowymi bangerami nasączonymi autotunem to jedno. Drugie to jego muzyczny talent i wykształcenie - szkoła muzyczna w klasie fortepianowej a następnie studia realizacji dźwięku, przerwane dla skupienia się na karierze. Jeśli dodamy do tego modowy zmysł i to, że przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie to wiemy, że rysują się przed nim piękne widoki.

Pochodzący z Lubaczowa Siles łączył swoje życie z muzyką jeszcze zanim na poważnie wszedł w rap - pozwala mu dziś to postrzegać utwory z innej perspektywy i zwracać uwagę na brzmieniowe detale. Jego numery prezentują też spory przekrój klimatów - z jednej strony hiciarskie, stricte newschoolowe, by za chwilę z wyczuciem uderzyć w melancholijny, poetycki nastrój.

Wszystko to sprawia, że najpierw oddolnie zbudował spory kanał na YT (ponad 60 000 subskrypcji), by następnie związać się z QueQuality, gdzie przygotowuje obecnie swój pierwszy materiał. Przez wielu porównywany z Zeamsone, naszym zdaniem mimo pojedynczych podobieństw to całkiem inni raperzy - potwierdzili to zresztą w trakcie akcji, o czym będziecie mogli już niebawem się przekonać.

Rozmawiał: Mateusz Natali

Zdjęcia/montaż: Maciej Pieczykolan (MVPclips)

Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w akcji to koniecznie dołącz do naszej facebookowej grupy, sprawdzaj instagramowy profil gdzie publikować będziemy sporo podpowiedzi i subskrybuj kanał na YT, na którym spora garść materiałów video z tegorocznej edycji!

Siles - Negatyw (prod. Sekko)

Siles - Apartament feat. Zeamsone (prod. Sekko)

Siles - Dzwoniłem

Siles - Sam (prod. Penacho)

polski rap gówno
wyszła płyta yeezusa. gdzie artykuł o tym?
Lubaczów
do przodu! na sto prooo!
Gość
Propsuje mocno
ciekawski
jak ma siles na imie?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>