Post Malone wystąpi na Open'erze!

wydarzenie
kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-05-30 13:08 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Wielka niespodzianka dla fanów amerykańskiego rapera. 7 lipca w Gdyni swój koncert zagra Post Malone. Raper wystąpi w ramach Open'era na Orange Main Stage. Bilety na ten dzień są jeszcze dostępne, więc nie przegapcie okazji, żeby usłyszeć na żywo autora megahitu "Rockstar"!

Amerykański raper, który przez osiem tygodni rządził na Billboard Hot 100, po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Z pewnością rozgrzeje publiczność i nie zawiedzie, tak samo jak w przypadku najnowszej płyty "beerbongs & bentleys".

Po wielu miesiącach oczekiwania nowa płyta Post Malone wreszcie ujrzała światło dzienne. Krążek pierwotnie miał mieć premiere w grudniu 2017r., jednak Post podsycał emocje opóźniając premierę, prosił fanów, aby poczekali na album nieco dłużej, aby prrzygotować jak najlepszy album. "beerbongs & bentleys" ostatecznie wydano 27 kwietnia i zaledwie w godzinę po premierze krążka odsłuchano 3 miliony razy na całym świecie. Na krążku znalazło się 18 utworów, w tym "Rockstar" z 21 Savage, Candy Paint; "Ball For Me" z Nicki Minaj czy "Same Bitches" z G-Eazy i YG,

 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>