The Weeknd "My Dear Melancholy," - premiera i odsłuch projektu

kategorie: News, Premiery, R&B
dodano: 2018-03-30 12:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 4)

Wczoraj w internecie pojawiło się zdjęcie billboardu promującego w tajemniczy sposób nowy projekt The Weeknda. Fani przekrzykiwali się domysłami czy będzie to nowy singiel, cały album czy może mixtape w starym stylu Abela? Okazało się, że dostaliśmy od reprezentanta Toronto EPkę z 6 nowymi utworami. Żaden fan wokalisty nie ma jednak prawa być zawiedziony - "My Dear Melancholy" świetnie balansuje na linii pomiędzy starym i nowym stylem Weeknda, natomiast produkcja, do której rękę przyłożył m.in. znany producent elektroniczny Gesaffelstein jest na najwyższym poziomie. Nowy projekt The Weeknda możecie odsłuchać w rozwinięciu. 

Tagi: 

polski rap gówno
kuuuurwy, to jest to. stary abel powrócił. pedały sie jarają jakimś taconakutasie, sram wam do ryja. to jest prawdziwa muzyka
xo
Gówno prawda, nikt nie wrócił, płyta wciąż przesiąknięta jest pop'em, co z resztą nie powinno dziwić gdy jej generalny producent właśnie taką muzykę tworzy. To wciąż nie ma podjazdu do Trilogy i KL. Pisane na szybko, prosty tekst, łatwe rymy takie jakich się używa w muzyce popularnej, po to żeby wpadały w ucho, miałkie teksty o miłości, gdzie dla porównania na wcześniejszych albumach było nie do pomyślenia. Pomimo tego, że ta EPka jest najbliżej tego co robił kiedyś, to wciąż jest mile świetlne od brzmienia którym rozpoczynał.
polski rap gówno
pierdolisz
Xvid
Dobrze pierdolisz

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>