Hip Hop Kemp 2018

dodano: 2018-03-26 16:37 przez: Hip Hop Kemp (komentarze: 1)

Miejsce: 

Hradec Králové

Data: 

2018-08-23 15:00 to 2018-08-25 23:30

A gdyby tak rzucić wszystko i pojechać na Kemp? Spieszymy z informacjami dobrymi jak hradcowy langosz i pewnymi jak aftery w hangarach – przygotowania do Hip Hop Kemp 2018 trwają pełną parą!

 

Między 23 a 25 sierpnia tysiące pozytywnych osób ponownie spotka się na terenie byłego lotniska wojskowego w Hradec Králové, niecałe 50 km od polsko-czeskiej granicy. Jedni przyjadą tutaj dla koncertów głównych headlinerów, inni by w ciągu trzech dni zaliczyć kilka występów prawdziwej czołówki polskiej rap sceny, a jeszcze inni by po prostu zbić pionę ze swoimi ziomkami, których nie widzieli od ostatniego Festiwalu z Atmosferą.

 

Podczas międzynarodowego święta kultury czterech elementów każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród artystów, którzy co roku goszczą na hradeckiej scenie, nie brakuje klasyków zza oceanu, ale również świeżaków z nowymi pokładami energii. Line-up urozmaica także czołówka sceny europejskiej oraz niezliczone rzesze tancerzy breakdance, grafficiarzy, DJ’ów i freestyle’owców.

 

Do składu HHK 2018 dołączyli już: JOYNER LUCAS, DEVIN THE DUDE,BILL $ABER, $UICIDEBOY$, EVIDENCE, CHIEF KEEF, HILLTOP HOODS oraz ILLA J.

 

Bilety dostępne są w wersji elektronicznej do samodzielnego wydruku na www.hhk.pl/bilety

 

Najszybsze info o nowych odsłonach, wspomnienia i festiwalowe smaczki oraz porządną dawkę rapu i ciekawostek o kulturze hip-hopowej znajdziesz na facebookowej grupie HHKempowicze - Koncerty / Zajawki / Klimaty [www.fb.com/groups/hhkempowicze]

Tagi: 

luznyziomek
ostatnio cos za duzo cpunskich mord a za malo tych luznych , ciezko o zielone a szkoda

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>