Emrat "Czwarta nad ranem" - drugi klip promujący album

video
dodano: 2018-03-23 02:30 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

“Czwarta nad ranem” to drugi teledysk promujący płytę “W cztery oczy”. Za realizację i montaż klipu odpowiada ekipa Properspektywa.com. Premiera albumu już 28.03.2018

Zadajecie sobie czasami pytanie czym jest rozmowa? Coraz częściej ludzie komunikują się ze sobą poprzez wiadomości tekstowe, załatwiają sprawy przez Social Media, rzadziej spotykają się ze znajomymi, żeby najzwyczajniej w świecie pogadać przy przysłowiowym “piwku”. Album jest sumą prawie 2 letnich przemyśleń na tematy, wokół których nie potrafili przejść obojętnie. Jest on swoistą rozmową “W Cztery Oczy”, która ma sprowokować Was do dialogu o swoich bliskich, pasji, wspomnieniach czy przyjaźni. Wszystkie treści osadzone zostały na muzyce, którą w całości wyprodukował duet producencki Dynamic Breath (Hugiz i Expe). Wspólnie skomponowali dziesięć nowoczesnych i świeżych podkładów, na których oprócz Emrat’a wystąpili znakomici goście: Laura Kozlowski, Holak, Kedyf, DJ Holibut oraz Grzegorz Dawidowicz i Szymon Rauhut, którzy oprócz wokalu Grześka, dograli wspólnie instrumenty do jednego z numerów.

Preordery zostaną wysłane kilka dni przed premierą. Album wydany w limitowanej liczbie 500 sztuk. W zestawie dwie wlepki. Do pierwszych 130 zamówionych i opłaconych przesyłek dorzucamy BONUS CD, na bonusowej płycie CD znajdziecie kilka niespodzianek w postaci remixów, wokali i instrumentali, a także jeden bonusowy track. Pierwsze 130 płyt będzie ręcznie numerowane oraz podpisane.

Emrat x Dynamic Breath - Czwarta nad ranem

TERMINATOR 3000 BRUTTO
Emrat, pamiętam kolabo z VNMem, dziś robi 'drugoligowy' PROBL3M.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>