Drake remiksuje hit N.E.R.D i Rihanny!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-18 13:02 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

Popularna grupa N*E*R*D, której liderem jest Pharrel Williams powróciła niedawno po kilku latach ciszy z bardzo dobrze przyjętym albumem "No One Ever Really Dies". Głównym singlem promującym wydawnictwo było "Lemon" z gościnnym udziałem rapującej Rihanny. Teraz doczekaliśmy się remixu owego kawałka, na którym występuje Drake. Raper z Toronto i popularna Riri już wiele razy współpracowali, ostatnio na jego LP "Views". 

Spekuluje się, że to kolejny zabieg promocyjny ze strony lidera OVO, który w tym roku wydał dwa luźne utwory, czyli "Diplomatic Immunity" oraz "God's Plan", do którego powstał klip. Ponadto pojawił się na albumie Migosów klądąc zwrotkę w "Walk It Like I Talk It" oraz w utworze BlocBoya JB "Look Alive", który ma już ponad 70 milionów wyświetleń. Według fanów Drizzy'ego wszystko to ma prowadzić do kolejnego solowego albumu rapera, który miałby pojawić się jeszcze przed latem. 

Utwór N.E.R.D, Rihanny i Drake'a możecie sprawdzić poniżej.

reklama
Robot
JESTEM ROBOTEM WYCHUJAŁEM WAS
TERMINATOR 3000 BRUTTO
Remix to on sobie może robić cudzymi rękami. Tak samo jak mu jakaś stara baba z Jackiem Cyganem teksty napiszą. MUZYCZNY MANEKIN (NIE POZDRAWIAM)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>