Vixen: „Vixt4pe'u” nie będzie!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-08 22:02 przez: MaxFloRec (komentarze: 2)

Wczoraj, 7.03, na fanpage'u Vixena na FB odbył się live stream. Artysta zakomunikował, że zmieniły się plany i nie dojdzie do wydania „Vixt4pe'u”. W zamian za to nakładem MaxFloRec niebawem ukaże się pełnowymiarowy album pt. „To nie Vixt4pe”. Na MaxFloRecTV właśnie trafiła „Cukrowa wata” − jego 4. zapowiedź.

− Początkowym zamysłem było stworzenie „Vixt4pe'u”, który formą miał przypominać mixtape. W międzyczasie nasza praca ewoluowała i coraz bardziej odchodziliśmy od pierwotnego założenia. Na powstającej trackliście nie ma przypadkowych numerów. Tak naprawdę stworzyliśmy z nich pełnoprawny album, który będzie się nazywać „To nie Vixt4pe” − tłumaczy zmiany Vixen.

Podczas transmisji na swoim fanpage'u artysta opowiedział m.in. o gościach, których usłyszymy na płycie oraz zdradził pełną tracklistę nadchodzącego krążka. Kto nie załapał się na wczorajszego live'a, jego zapis znajdzie TUTAJ.

Zgodnie z wczorajszą obietnicą Vixena na kanale MaxFloRecTV pojawił się kolejny jego singiel. Dzisiejsza premiera nosi tytuł „Cukrowa wata” i jest 4., po „PDP”, „Zbysiu” i „Termosie”, zwiastunem wydawnictwa. Za produkcję tego numeru odpowiedzialny jest Johnny Beats.

Vixen - Cukrowa wata (official audio) prod. Johnny Beats

 

To nie Vixt4pe” będzie zbiorem 13 utworów, które rozwijały się sukcesywnie w trakcie pracy nad albumem. Producentem większości numerów będzie JRS. Wśród artystów, którzy udzielili się w nagraniach 15. longplaya Vixena znaleźli się: Tymek, Krupson oraz Sonia Maselik, którą usłyszeć już można było na „Vixtorii”.

Tracklista:

1. Escape room (prod. JRS)

2. Miejskie zoo (prod. JRS & Vixen, gitara: Vixen, Artur Kasza, Grrracz)

3. Zerówki (prod. JRS, chórki: Sonia Maselik)

4. Cameleona (prod. JRS)

5. Biorę najlepsze (prod. JRS)

6. Antymateria gośc. Tymek (prod. Faded Dollars)

7. PDP (prod. JRS, gramofony: DJ Bulb)

8. Termos (prod. JRS, chórki: Sonia Maselik)

9. Cukrowa wata (prod. Johnny Beats)

10. Pytajnikt (prod. JRS)

11. Gdzie idę gośc. Krupson (prod. Faded Dollars)

12. 4 GIF me (prod. Johnny Beats)

13. [Bonus track] Zbysiu (prod. JRS, gramofony: DJ Bulb)

Premiera najnowszego krążka Vixena już za kilka tygodni. Płyta ukaże się nakładem wydawnictwa MaxFloRec. Bądźcie czujni, bo wraz z kolejnym singlem na www.MaxFloSklep.pl ruszy pre-order albumu „To nie Vixt4pe”. 

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)

 

reklama
Halik44
Vixen to obok Tetrisa najbardziej niedoceniony raper w PL
sekend
serio ? Jak można wrzucać numer, który jest na poziomie wczesnego Jeden Osiem L w 2018 roku, a słuchacze łykają bez popity, bo ksywka

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>