Mick Jenkins "or more… the frustration" - okładka, tracklista

Kilka dni temu artysta obiecał swoim fanom, iż w najbliższym czasie wypuści nowe utwory - słowa dotrzymał, a na dniach dostaniemy nową EP’kę zatytułowaną „or more… the frustration”.

Kilkanaście godzin temu Mick wrzucił na swojego Twittera serię postów, dotyczących właśnie frustracji związanych z procesem tworzenia, stąd prawdopodobnie nazwa projektu. Jest to druga już część mixtape’ów z serii „or more”. Pierwszą z nich była EP’ka wypuszczona w listopadzie 2017 roku zatytułowana „or more; the anxious”.

 

-Nadchodzi nowa muzyka. 2017 był dla mnie rokiem, w którym zbierałem myśli. Cieszę się, że mam możliwość wzięcia sobie roku przerwy tylko po to, żeby się ogarnąć. Frustracje nic nie znaczą… Po prostu staram się Was przygotować na ten wspaniały album - napisał na Twitterze Mick, ponownie pobudzając apetyt fanów przed nadchodzącym albumem. 

 

-W każdym razie, wypuszczę to jutro, albo za dwa dni, albo za trzy, albo więcej… - wyjawił raper, wrzucając okładkę i tracklistę do „or more… the frustration”, które możecie sprawdzić poniżej.

 

Tagi: 

Komsi
Cała strona zajebana jakimś bedopiesem czy innym gównem, prawie przeoczylem. Mick na propsie, uczcie sie polaczki
Fafarafa
Faktycznie nasrają tymi biedoesami i innymi podobnymi a tu taki news!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>