Bob One x Bas Tajpan "Na papierze" - teledysk i data premiery mixtape'u!

Otrzymaliśmy czwarty już singiel zwiastujący nowe wydawnictwo Bob One'a & Bas Tajpana. Utworowi „Na papierze” towarzyszy klip w konwencji street video. Premiera mixtape'u już za miesiąc!

Klimat dzisiejszego singla odbiega od dotychczasowych odsłon zapowiadanego albumu. Artyści, którzy w poprzednich numerach przyzwyczaili nas do jasnego i pogodnego stylu, tym razem ujawniają nieco „brudniejsze” oblicze. Za produkcję i realizację utworu „Na papierze” odpowiada Bob One. Nagrania dokonano w katowickim MaxFloStudiu. Stworzeniem wideoklipu zajęła się natomiast grupa filmowa Salty Skills.

Bob One i Bas Tajpan zdradzili już, czego możemy się spodziewać po kolejnym wspólnym projekcie. Ich mixtape będzie mieszanką rapowych, karaibskich i afrykańskich inspiracji zespojonych charakterystycznym dla artystów vibe'em. Oprócz premierowego „Na papierze” do tej pory światło dzienne ujrzały 3 utwory z wyczekiwanego krążka: „Jakby już nie miało być jutra”, „Po swojemu” oraz „Wyżej”.

MixtapePo swojemu” ukaże się 23.03 pod szyldem MaxFloRec. Wydawnictwo dostępne będzie wyłącznie w wersji cyfrowej w największych serwisach streamingowych (m.in.: Spotify'u, Deezerze i Tidalu) oraz w najpopularniejszych sklepach z e-muzyką.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)

Bob One x Bas Tajpan - Na papierze (official video) prod. Bob One

papilot
Kurwa mac, jaki ten Bas Tajpan jest chujowy xDD Nie dosc, ze ma glos jakby wkrecil se jaja w imadło to jeszcze teksty, ze az sie plakac z zalu nad nim chce, ja pierdole.
JERGOLICHO DRON
Twórczość BasTajpanBobŁan sprowadza się do: TO JEST FANDANGO GANG BRACIE NA ZAWSZE PAMIĘTAJ< TU BOB ŁAN I BASTAJPAN NA MAJKU< PAMIĘTAJ! WCHODZIMY NA SCENĘ Z BUTA< POZDRO RAS LUTA! DZIEWCZYNO NIE BĄDŹ SMUTNA< TAJPAN NA PREZYDENTA< WOLNOŚĆ I ZAWSZE WIECZNY CZILAŁT< ZIOMEK< PIĘKNA JEST TA CHWILA

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>