Polish Hip-Hop Festival Płock 2018 - pierwsze ogłoszenia i mocny start!

Miejsce: 

Płock

Data: 

2018-08-02 17:00 to 2018-08-04 00:00

Pogoda za oknem nie rozpieszcza, więc Polish Hip-Hop Festival przychodzi z gorącymi wiadomościami, które z pewnością pozwolą przetrwać nawet największe mrozy. Znamy termin festiwalu, rozpoczyna się sprzedaż biletów, więc pozostaje ogłasić pierwsze nazwiska! Szósta edycja festiwalu odbędzie się w dniach od 2 do 4 sierpnia. Polish Hip-Hop Festival jest corocznym festiwalem odbywającym się od 2013 roku na nadwiślańskiej plaży w Płocku. Wydarzenie przyciąga czołówkę polskiej sceny hip-hopowej oraz kilkunastotysięczną publiczność z całego kraju.

Miejsce pozostaje bez zmian - ponownie widzimy się na pięknej płockiej plaży, gdzie będą czekały na Was trzy sceny, mnóstwo foodtrucków, strefa merchandise i wiele dodatkowych atrakcji, o których dowiecie się już wkrótce. Dzisiaj rusza także długo oczekiwana przedsprzedaż biletów. Pierwsza pula dostępna jest wcenie 90 zł. Karnety na cały festiwal możecie nabyć pod tym adresem:

https://www.biletomat.pl/festiwale/polish-hip-hop-festival-plock-2018-6365/

Warto się pośpieszyć, ponieważ pierwsza pula karnetów będzie dostępna do dnia 20 kwietnia lub do wyczerpania puli karnetów. Najważniejsi są jednak pierwsi artyści, których z dumą chcemy Wam przedstawić! Po dwóchlatach wracają zagraniczne gwiazdy. W tym roku postawiliśmy na duet AllttA! Amerykański raper Mr. J. Medeiros i 20syl, francuski producent związany z legendarnym składem HocusPocus, z pewnością rozgrzeją publiczność na płockiej plaży swoim energetycznym występem! Panowie zagrają numery ze świetnie przyjętego albumu z 2017 roku - "The Upper Hand" - a także zaprezentują swoje nowe produkcje. 

Polish Hip-Hop Festival zawsze słynął z występów największych polskich gwiazd. Nie inaczej jest w tym roku! Paluch po raz kolejny odwiedzi nadwiślańską plażę, tym razem w towarzystwie innego reprezentanta BOR Records. Szpaku z pewnością będzie doskonałym uzupełnieniem poznańskiego rapera, z którym nagrał m.in. bardzo dobrze przyjęty utwór "Kontrola Jakości", który znalazł się na pokrytej platyną "Złotej Owcy". Uliczny rap najwyższej jakości a do tego spotkanie mistrza i ucznia na jednej scenie! Takie rzeczy tylko na PLHHF!

Mało? KęKę kilkukrotnie występował na legendarnej płockiej scenie i jego występy zawsze były jednymi z najlepszych. Podobnie jak w przypadku Palucha, reprezentant Radomia wystąpi w duecie. Reprezentujący to samo miasto Hase swój wielki potencjał pokazał na nagranym wspólnie z KęKę, "Basement Disco". Czego można się spodziewać po ich występie? Zapewniamy, że nie tylko promocji nadchodzącego wielkimi krokami "To tu".

Sarius jest jedną z najpewniejszych marek w polskim rapie. Zmiana stylistyki nie przeszkodziła raperowi z Częstochowy w nagrywaniu świetnych płyt i w zeszłym roku dostaliśmy kolejny dowód potwierdzający wysoką formę. Znakomity "Antihype" wydaje się być idealnym koncertowym materiałem. 

To jeszcze nie wszystko! Nie zapomnieliśmy o fanach mocnych alternatywnych brzmień. Ńemy, raper i producent aktywny na scenie od 2006 roku, uczestnik "Młodych Wilków" Popkillera. Swoim występem przeniesie uczestników festiwalu w zupełnie nowy wymiar. Jesteście ciekawi, jak na żywo zabrzmią numery z "Ń" i "Skitu"? Nic prostszego! Wpadajcie na Polish Hip-Hop Festival!

Kolejna odsłona tegorocznego line-up już wkrótce.

papilot
Smieszne se te polskie festiwale hip hopowe... Wszedzie kurwa jedne i te same ryje az do porzygu. Gdzie nie pojedziesz tam kurwa czekaja Cie te same koncerty, idzcie w chuj z takim czyms.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>