Lil Yachty „Lil Boat 2” - okładka, data premiery

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-02-21 11:34 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 4)

 

Reprezentant Atlanty ogłosił właśnie datę premiery swojego najnowszego projektu. Będzie to druga część serii mixtape’ów zatytułowana „Lil Boat 2”.

 

Lil Yachty od dobrych kilku miesięcy zapowiadał sequel do swojej EP’ki „Lil Boat”. Najpierw w sierpniu ogłosił, iż prace nad projektem trwają, aby następnie w styczniu bieżącego roku wyjawić, iż mixtape jest już skończony i zostanie wypuszczony w najbliższym czasie. Jednak dopiero kilkanaście godzin temu dostaliśmy oficjalne potwierdzenie.

 

Lil Boat wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie okładki nadchodzącej EP’ki wraz z podpisem „9 marca #Lilboat2”. Jak na razie artysta nie wyjawił szczegółów dotyczących długości tracklisty, czy też potencjalnych gości.

 

„Lil Boat 2” nie jest jedynym projektem, nad którym młody raper pracował w ostatnim czasie. Yachty ma pojawić się na nadchodzącym projekcie „Glacier Boyz” współpracując nad nim z Migosami i Guwopem. 

 

 

Okładkę do „Lil Boat 2” możecie sprawdzić poniżej, a w najbliższym czasie spodziewajcie się kolejnych informacji dotyczących najnowszego mixtape’u od Lil Yachty’ego.

 

 

March 9th. #lilboat2

Post udostępniony przez King boat (@lilyachty)

Komsi
Boat na propsie
polski rap gówno
lil boat 1 klasyk więc 2 musi sprostać. yachty na wiecznym propsie. "I'ma be the first teenager to reach a trillion" a polaczki wolą słuchac jakieś penx czy inne tps
cccp
bo to mudzyn, a jak wiadomo mudzyny to nie ludzie
Anonim
A rumuny wola słuchać jakiś wytrepancow i bitowac gruche

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>