Proceente/Metro "Cały ten jazz" - teledysk

video
dodano: 2018-02-14 17:30 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

"Cały ten jazz" - kolejny singiel zapowiadający album "Kolej Podziemna". Jeden z najbardziej klimatycznych utworów na płycie pełni funkcję wytrycha, dzięki któremu słuchacz przechodzi ze strony jasnej na stronę ciemną "Kolei Podziemnej". Klip został zrealizowany w Irlandii i powstał we współpracy z Dobrekino Studio.

 Album Proceente/Metro "Kolej Podziemna" ukaże się 10 marca nakładem Aloha Entertainment we współpracy z irlandzką wytwórnią Queen Size Records. Limitowane wydanie CD, którego łączny nakład to 500 numerowanych egzemplarzy, możecie zamawiać w AlohaSklep.pl oraz na Asfaltshop.pl, Preorder.pl i Queshop.pl.

http://alohasklep.pl/pl/p/PLYTA-PROCEENTEMETRO-KOLEJ-PODZIEMNA-CD-GRATIS...

Preorder limitowanego wydania LP + MC wystartuje za tydzień wraz z premierą singla "Lavo legend"

W sobotę 10 marca, z okazji ukazania się płyty Proceente/Metro "Kolej Podziemna" w stołecznym klubie LOCAL na Mokotowie (ul. Rejtana 14) odbędzie się balanga premierowa z pierwszorzędną oprawę muzyczną. O klimat zadbają Metro, Nowicki 45 aka Laura P aka DJ VOLKSWAGEN oraz DJ Anusz. Ważnym punktem imprezy będzie światowa prapremiera animowanego teledysku "Gołąb", którego produkcją zajął się Nin'jah z Okolicznego Elementu. Uwaga! Wstęp na imprezę jest free, wystarczy zapisać się na wydarzenie fb. 

Wydarzenie fb: https://www.facebook.com/events/436628096751689

Proceente/Metro - Cały ten jazz - VIDEO

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>