Proceente/Metro "Kolej Podziemna" - 3 klip, okładka, tracklista, preorder

Na miesiąc przed premierą albumu "Kolej Podziemna" duet Proceente/Metro prezentuje trzeci singiel zapowiadający wspólny projekt. W energentycznym kawałku "Nie po to" gościnnie pojawiają się Miły ATZ oraz Parzel. Za klip, który powstał we współpracy z marką Diil, odpowiada Dobrekino Studio.
 

Gościnnie na "Kolei Podziemnej" pojawia się 10 wykonawców oraz dzieci Metrowskiego - Hania i Jaś. Warstwę wokalną płyty w lwiej części zrealizował Dzi3ciak w Honolulu Studio, za master odpowiada Marcin Cichy, a szatą graficzną projektu zajęła się Zuza Szok. Album Proceente/Metro "Kolej Podziemna" ukaże się 10 marca nakładem wytwórni Aloha Entertainment we współpracy z Queen Size Records. Dziś wystartował preorder limitowanego wydania CD, którego łączny nakład to 500 numerowanych egzemplarzy. 

 
Proceente/Metro "Kolej Podziemna" CD (PREORDER)
 
Tracklista:
 
STRONA JASNA
1. Kolej podziemna
2. Hip-hop zwycięża ft. ??
3. Lavo legend ft. ??
4. Apanaże 
5. Żona 
6. Cały ten jazz
 
STRONA CIEMNA
7. Homo sapiens 
8. Gołąb ft. ??
9. Takie czasy  
10. Nie po to ft. Parzel, Miły ATZ
11. Przez Dekadę ft. ????
12. Odpulam 
13. Hawajski Patol 
 
Płytę będzie można zamówić w przedsprzedaży rownież na Asfaltshop.pl, Preorder.pl oraz Queshop.pl. Preorder limitowanego wydania LP + MC wystartuje w połowie miesiąca. 
 
W sobotę 10 marca, z okazji ukazania się płyty Proceente/Metro "Kolej Podziemna" w stołecznym klubie LOCAL na Mokotowie (ul. Rejtana 14) odbędzie się balanga premierowa z pierwszorzędną oprawę muzyczną. O klimat zadbają Metro, Nowicki 45 aka Laura P aka DJ VOLKSWAGEN oraz DJ Anusz. Ważnym punktem imprezy będzie światowa prapremiera animowanego teledysku "Gołąb", którego produkcją zajął się Nin'jah z Okolicznego Elementu. Uwaga! Wstęp na imprezę jest free, wystarczy zapisać się na wydarzenie fb. 
 
Wydarzenie fb:

Proceente/Metro - Nie po to ft. Miły ATZ, Parzel

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>