Bandura i Białas na jednym tracku, 2 lata po beefie!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-18 11:00 przez: IronMedia (komentarze: 0)

2 lata po beefie Aspiratio vs SB Maffija Bandura i Białas spotkali się we wspólnym numerze!

Bandura (ex Aspiratio Crew) i Hellfield z ekipy CrackHouse nagrali utwór z Białasem z SB Maffija. Utwór promuje wspólny album duetu Bandura X Hellfield pt. „Cartel”, a za produkcję w całości odpowiada CrackHouse. Premiera albumu planowana jest na pierwszą połowę 2018 roku.

Utwór „Nie patrz wstecz” podejmuje między innymi temat minionego beefu – Bandura odnosi się do wydarzeń sprzed lat, wyjaśnia swój stosunek do sytuacji.

„Nie zdradziłem przyjaciół, nigdy nikomu nie patrzę na ręce, więc typie nie wspominaj mi nawet o chorągiewce” – takie wersy słyszymy z ust Bandury. W utworze nie pada jednak żadna ksywa, do której kierowane są te słowa, odbiorca może się jedynie snuć domysły o kogo raperowi może chodzić.

Teledysk do tej kooperacji można będzie obejrzeć już 23.01. Dla przypomnienia producentami w marce CrackHouse są Hellfield oraz Divix i to oni są odpowiedzialni za bity i brzmienie produkcji spod szyldu ekipy logowanej karabinem. Za klip odpowiedzialny jest Igor Wojtkowiak.
To nie pierwsza kooperacja reprezentantów CrackHouse z Artystą SB Maffija – pół roku temu do sieci trafił utwór w wykonaniu Bandury, Hellfielda i Beteo pt. „Feniks”.
Można go posłuchać tutaj

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>