Kacper HTA: "Starzy u schyłku kariery chwytają się małolatów"

Kacper HTA odniósł się do swojego singla "Dzieciak Nie Masz Stylu". Raper skrytykował w nim wszystich pseudoraperów, którzy błędnie zrozumieli ideę newschoolu. Wykonawcom oberwało się za ślepe podążanie za pieniędzmi czy kopiowanie stylu.

"Zawsze z zachodu przychodzą inspiracje i te fajne, i te chujowe. W tym wypadku poszły trochę bardziej chujowe" - komentuje Kacper w wywiadzie z rap-news.eu. "Hype tworzy się wokół łebków. Lepiej ich przytulić do swojej ekipy, wytwórni czy gdziekolwiek, niż z nimi jechać, bo można jeszcze na nich zarobić. Odwróciła się kolej rzeczy. My jak byliśmy młodzi marzyliśmy, żeby rapować jak Molesta, żeby być jak Zipera i te starsze wygi, a teraz starzy na odlotach, którzy wiedzą, że są u schyłku kariery chwytają się małolatów, którzy mają teraz przyjęcie" - dodaje, zwracając uwagę na to, jak zmieniło się postrzeganie raperów w wytwórniach. 

Kacper opowiedział także o swoim podejściu do hejterów: "Chciałem kiedyś sam szukać łebków po IP. Wtedy zamiast robić muzykę, musiałbym siedzieć non-stop przy komputerze i wertować, kto to jest". Przywołał także rozmowę z ekipą Hemp Gru, podczas której stwierdzili że "teraz jest Pop-Hop, bo serio nie różni się to niczym. Rap zaczyna trochę wyglądać jak korporacja, gdzie ludzie nie chodzą w garniturach tylko w dresach, ale generalnie opiera się to na tym samym wyścigu szczurów, budowaniu sztucznych hitów."

Kacper HTA - Dzieciak nie masz stylu prod. Lazy Rida & Golec (official video)

WYWIAD: KACPER HTA VS RAP-NEWS.EU | INCOGNITO

sekend
i wchodzę w link, a tam nieudolnie skopiowana ameryczka. Nie masz głosu nie podśpiewuj
Hta
Kim jest Kacper Hta? Czekam aż zaczniecie przytacza Tigera albo Kule.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>