Famous Dex hospitalizowany przez lean!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-01 10:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Świeżo po śmierci Lil Peepa o krok od przedawkowania był kolejny głośny reprezentant nowej fali - Famous Dex został hospitalizowany z powodu przepicia się purple drankiem!

Teraz Dexter czuje się już lepiej, ale z tego co mówi był o krok od przedawkowania: "Jeśli jestem dla ciebie wzorem to rzuć lean w cholerę. Ogłaszam to - rzucam kodeinę, nigdy więcej jej nie piję, przyrzekam na swoje dzieci. Nigdy nie zobaczysz mnie ze styropianowym kubkiem. To mnie zniszczyło. Jestem w szpitalu, ale czuję się już lepiej. Czuję się dobrze, Bóg jest dobry. Dlatego ostatnio była u mnie cisza, lean mnie rozłożył. To dla wszystkich moich fanów - jeśli nie skończycie z leanem to on skończy z wami, mówię z głębi serca. To was zniszczy, a wasze ciało odmówi posłuszeństwa"

To kolejny głośny przypadek w ostatnim czasie - niedawno z powodu leanu do szpitala trafił Fredo Santana, a Wiz Khalifa wygłosił specjalne ogłoszenie, dodatkowo podbite tragiczną śmiercią Lil Peepa. Polecamy również nasz artykuł Po śmierci Lil Peepa w głowie mamy ten jeden numer... przypominający, jak ten temat głośno i poruszająco dotknął Macklemore.

Famous Dex Quits Lean After Being Hospitalized

Tagi: 

MTE
Wyjdzie ze szpitala i w końcu znowu bd polewał
501
Ksywek tych ćpunów nie idzie spamiętać. Proponuje zwyczajnie pisać Ćpun# ...
polski rap gówno
proponuje ci zamknąć pizde, cwelu
?
Hahaha a co obraził twojego bozka? Cpun i chuj takich nie szkoda
polski rap gówno
szcunku kurwo jebana troche bo mógłbym być twoim ojcem
Morda psie
Sam się pogrążasz pajacu taki niby dorosły jesteś a myślenie na poziomie szczonow z gimnazjum. Obserwuje twoje posty od dłuższego czasu i śmiało mogę stwierdzić że jesteś hipokryta nara bez odbioru
Asdfvc
Robisz mi gale z polykiem
Anonim
Trzeba mieć siusiaka szczonie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>